Луксузни 4 соби со поглед на море во комплекс Галери, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 7172
125,000 Евра
Површина 100 m2
Достапно 4+кк
Спрат 6/7
Море 10 m
услуга 1,000 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме луксузен апартман со површина од 4 соби, сместен на шести кат од седум ката, во комплексот Галери, во Сончев Брег, Бугарија. Вкупната површина на станот е 100 м2. Распоред: ходник, дневна со кујна, две спални соби, две купатила со WC и два балкони од кои едниот со директен поглед на море. Изложеноста на станот е југоисточна. Станот се продава наместен според моменталните фотографии.

Комплексот се наоѓа на првата линија на Сончев брег, во заедничките простории има базен, простор за релаксација, ресторан, супермаркет, видео надзор, целогодишно обезбедување, рецепција и паркинг.

Надоместокот за одржување е 1.000 евра годишно.

Коруната се искачи на најсилното ниво против еврото во последните 11 години! Купувањето недвижен имот за евра никогаш не било и нема да биде поповолно!

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини-возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Спрат
6
број на спратови
7
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
100 m2
Корисна површина
90 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
40 m
Доктор
510 m
Кафетерија
330 m
Ресторант
80 m
Бар
60 m
Училиште/градинка
760 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00