Луксузна 1 соба со поглед на море

Trikomo, Кипар – ID 7870
111,500 Евра
Површина 40 m2
Достапно 1+кк
Спрат 7/12
Море 400 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме прекрасна 1 соба, која се наоѓа на седми кат и на само 400 метри од плажа. Распоред: дневна со кујна, бања со тоалет и балкон со прекрасен поглед на морето. Ние сме на лице место и можеме да ги понудиме сите потенцијални проекти, следете ја нашата страница за тековните инвестициски тури во Кипар, бројот на учесници е ограничен.

Во областа се достапни:

Голем надворешен базен

Детски надворешен базен

Теретана

Сауна,

амам

Фризерски

Многу паркинг места

Игралиште

Заштитено подрачје на комплексот

Добро уреден терен.

Нема опција за плаќање на рати. Сè е вклучено во цената, вклучително и правни услуги од нашиот адвокат. Новиот сопственик ќе плаќа само данок на пренос на недвижен имот. Контактирајте го брокерот за целокупната процедура.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот.

Спрат
7
број на спратови
12
Достапно
1+кк
Површина
40 m2
Корисна површина
35 m2
Тераса
5 m2
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
150 m
Доктор
6 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
290 m
Бар
1 km
Училиште/градинка
5 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00