Луксузен двокатен пентхаус во хотел покрај море на Кипар

Trikomo, Кипар – ID 9713
367,000 Евра
Површина 220 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/4
Море 700 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Моментално го нудиме на продажба овој одличен двокатен мезонет стан со голема тераса. Тоа е единствениот двокатен апартман во хотелите. Има прекрасен поглед на базенот и инфраструктурата.

Проектот Courtyard Long beach Holiday Resort во моментов има најдобра оцена во регионот за резервации и е идеален за изнајмување, за што со задоволство ќе ви помогнеме.

Проектот главно го бараат семејствата со деца, бидејќи ништо не недостасува во областа, а во близина е една од најубавите плажи на Кипар.

Цената е конечна и вклучува мебел, сите апарати и правни услуги од нашиот локален адвокат. Новиот сопственик ќе го плати само данокот за стекнување имот, контактирајте го брокерот за целокупната процедура. Можеме да договориме и рати за една година, но цената во овој случај ќе биде повисока.

Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики. Следете ги нашите инвестициски тури на нашата веб-страница.

Хотелски додатоци:

Генератор

Детектор за пожар

Видео домофон

Интернет

Детектор на чад

Централен сателит

обезбедување и рецепција 24 x 7

Патот без бариери

Паркинг за лица со посебни потреби

Игралиште

Воден парк

Спа центар

Хемиско чистење

Турска парна соба

Фризерски

Надворешен и внатрешен загреан базен

Теретана

Фитнес

Ресторан и спортски бар

Паркинг и продавници во кампусите

Подигнете

Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. Ова се последните единици во проектите, затоа не двоумете се да не контактирате.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува. Вашиот тим на МНМ.

Спрат
3
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Површина
220 m2
Корисна површина
200 m2
Тераса
25 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
490 m
Кафетерија
590 m
Ресторант
40 m
Бар
0 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00