Луксузен дуплекс 2 соби во прекрасниот комплекс Chatou del Marin, прва линија, Несебар

Nesebar, Бугарија – ID 7135
132,000 Евра
Површина 90 m2
Достапно 2+кк
Спрат 5/6
Море 50 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме прекрасна, луксузна мезонета на првата линија на морето во комплексот „Шато Дел Марина“ во Несебар. Вкупната површина на станот е 90 м2 и се наоѓа на петти и шести кат. Се состои од пространа дневна соба со кујна, спална соба, две купатила и две тераси. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема.

„Шато Дел Марина“ е станбен комплекс лоциран во мирна област во јужниот дел на градот Несебар, на Кејп Акротири, на самиот брег на морето, на 50 метри од плажата и пристаништето за чамци. Областа се карактеризира со голем број зелени површини и места за рекреација. Комплексна инфраструктура: уреден простор со градина, рецепција и лоби бар, базен за возрасни и деца со лежалки, ресторан, бар, фитнес центар, салон за убавина, детско игралиште, бесплатен Wi-Fi, туристичка агенција и изнајмување автомобили, трансфери до и од Аеродром Бургас (на барање), 24-часовно обезбедување и одржување, паркинг. Надоместокот за одржување е 10 евра/м2 годишно. Погоден за живеење или изнајмување преку целата година.

Спрат
5
број на спратови
6
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
90 m2
Корисна површина
79 m2
Лоѓија
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
790 m
Доктор
620 m
Кафетерија
710 m
Ресторант
100 m
Бар
530 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00