Луксуз 1+1 во најлуксузниот хотел на Кипар 3% попуст

Trikomo, Кипар – ID 7839
235,000 Евра
Површина 82 m2
Достапно 1+1
Спрат 8/13
Море 400 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали се препуштате на повеќе луксуз? Ви претставуваме исклучителен и моментално луксузен хотелски проект покрај море во северниот дел на Кипар, проект кој ќе го подигне нивото на градба на островот. Како ексклузивен претставник на развивачот, можеме да ви ги понудиме најдобрите услови.

Проектот моментално се гради во најдоброто инвестициско подрачје на Кипар, така што не зборуваме само за интересен принос од изнајмување, туку и за многу интересно зголемување на цените на имотот.

На десната страна на проектот се наоѓа хотел со пет ѕвездички со најголемото казино на островот, кој привлекува повеќе солвентна клиентела. На левата страна на проектот, самиот инвеститор ќе има свој хотел покрај море со казино, така што ќе има дополнителни поволности за нашите инвеститори.

Под одредени услови можете да добиете 3% попуст под пазарната цена, затоа не двоумете се да ме контактирате.

Патот до плажата го решаваат подземен премин и бесплатен шатл до плажата.

Оваа единица 1+1 се наоѓа во зградата А која ќе работи како хотел 24x7, а исто така се очекува да има подобар поврат + ваучер од 3000 евра годишно покрај повратот. Доколку вашата намера е да инвестирате, топло ви ја препорачуваме оваа зграда. Има многу малку достапни единици во оваа зграда.

Краток опис на проектот и инфраструктурата:

Пет типа ресторани (италијански, локален, медитерански, суши бар и други), три базени од кои едниот е инфинити базен, разни спортски и спортски области, паркови, трговски центар во кој ќе има само луксузни брендови. Спас, фитнес центри, продавници и кафулиња.

Театар и кино, велосипедски пат, пешачка патека, менувачница, затворен терен за сквош, сауна, парна бања, масажа, амам, затворен базен, теретана, јога - пилатес, 24 часовно обезбедување и видео надзор и многу повеќе.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. На нашата веб-страница ќе ги видите нашите инвестициски тури до Кипар, бројот на учесници е ограничен.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
8
број на спратови
13
Достапно
1+1
Поглед на море
Да
Површина
82 m2
Корисна површина
70 m2
Тераса
13 m2
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
650 m
Кафетерија
250 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00