Комплетно наместена 1 соба со веранда, топ локација, Килибарна плажа

Sunny Beach, Бугарија – ID 5711
41,000 Евра
Површина 35 m2
Достапно 1+кк
Спрат 1/5
Море 350 m
Состојба Готово

Нудиме прекрасен стан со една соба, со големина од 35 м2, кој се наоѓа на приземје од шест ката во комплексот Амбер Бич во Сончев Бич, Бугарија. Во цената е вклучен мебел и опрема според фотографијата. Прекрасен, светол стан и многу поволна цена. Имот погоден за изнајмување и за користење преку целата година. Препорачуваме!

Комплексот Amber Beach е идеален за целогодишно живеење и релаксација благодарение на неговата добра локација и одличната инфраструктура во областа. За гостите и сопствениците се достапни базен, простор за релаксација и скара. Комплексот се наоѓа на 600 метри од плажата.

Сите удобности се на непосредна близина.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други. Сончев брег, Бугарија. Во цената е вклучен мебел и опрема според фотографијата. Прекрасен, светол стан и многу поволна цена. Имот погоден за изнајмување и за користење преку целата година. Препорачуваме!

Комплексот Amber Beach е идеален за целогодишно живеење и релаксација благодарение на неговата добра локација и одличната инфраструктура во областа. За гостите и сопствениците се достапни базен, простор за релаксација и скара. Комплексот се наоѓа на 350 метри од плажата.

Сите удобности се на непосредна близина.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу лизгалки, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Површина
35 m2
Корисна површина
30 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
90 m
Доктор
510 m
Кафетерија
170 m
Ресторант
70 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
570 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00