Како ексклузивен претставник на инвеститорот, нудиме станови во елитен станбен комплекс во Свате Влас

Sveti Vlas, Бугарија – ID 2597
Во овој комплекс има уште 12 единици

Како ексклузивно застапување на инвеститорот, нудиме станови во елитниот станбен комплекс Артур, во Свети Влас, Бугарија.
Артур е уникатен комплекс кој импресионира со својата елеганција, софистицираност и ненаметлив луксуз. Хармонично комбинира уникатен архитектонски стил, импресивен внатрешен дизајн и прекрасна околина. На територијата на комплексот има многу прекрасни статуи, дрвја, фонтани и прекрасни места за одмор и прошетка. Овде можете да шетате во сенката на дрвјата, фонтани што бликаат. Во близина на комплексот има продавници, ресторани и автобуска станица. Оддалеченоста од најблиската плажа е само 100 метри.

Комплексот е во функција преку целата година. Имотот е погоден за користење преку целата година и за изнајмување. Квалитетна недвижност во елитен комплекс од висока класа. Врвна цена! Препорачуваме!

Комплексот е пуштен во употреба и располага со апартмани 1 соба, 2 соби, студио, пентхаус со поткровје и пространи тераси со прекрасен поглед и семејни куќи. Градските куќи се куќи на две нивоа, кои се состојат од: пространа дневна соба со трпезарија, кујна и бања на приземје и две спални соби со бања и тераса на вториот кат.

Кампусот има посебна инфраструктура, дизајнирана во пет секции во две згради, секоја со посебен влез и лифт.

Се обидовме да им создадеме на нашите сопственици и гости сите услови и погодности за целогодишен одмор на брегот:
- Лоби со спирални скали украсени со огради од ковано железо
- Покриен базен
- Фитнес центар
- Луксузен СПА центар
- Масажа
- Надворешен базен за возрасни
- лежалки и чадори
- Рекреативни шатори со настрешници
- Игралиште
- Подземен паркинг
- Паркинг места
- ТЕЛЕВИЗИЈА
- Интернет
- 24-часовно обезбедување и видео надзор во областа во текот на целата година
- Прием
- Заеднички простори и лифтови со уникатен внатрешен дизајн
- Целогодишна услуга и управување со имотот во областа
- Превоз до/од аеродромите во Бургас и Варна

Уникатниот квалитет на градбата ќе ги импресионира сите - покриви со црвени ќерамиди, висококвалитетни материјали, природен камен типичен за Бугарија, прозорци и врати - боја „златен даб“, надворешна изолација, хидроизолација.

Становите се понудени на продажба со завршни работи „клуч на рака“:
-под - првоквалитетен ламинат паркет или теракота /по желба/
-ѕидови и тавани - гипсени малтери и латекс
- внатрешни и надворешни врати
-бањи со када и додатоци: бојлер, туш, мијалник и тоалет / апартмани со 2, 3 соби и мезонети може да се опремат со када по избор на клиентот/.

Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно.

Ние организираме изнајмување и управување со имот за нашите клиенти низ целиот бугарски брег.
Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.
Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.
Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.
Тимот МНМ
Свети Влас е пријатен град во подножјето на Старата рамнина, на 4 км од Сончев Брег. Растојанието од ова одморалиште е навистина мало. Нема да помине долго пред двата града да се поврзат благодарение на изградбата во многу посетуваната и популарна Сончева плажа. Локалитетот познат како Свети Влас има релативно интересна историја, но од туристички аспект сигурно се уште го чека својот подем. Одморалиштето Свети Влас се наоѓа на приближно 13 километри од градот Несебар, кој е познат и меѓу туристите и меѓу љубителите на интересни споменици. Свети Влас е потивко одморалиште без голема маса туристи. Плажите се тесни и помалку преполни отколку на Сончевиот брег.
Во градот можеме да сретнеме неколку помали плажи, и песочни и со камчиња. Морето овде е чисто, а влезовите во морето се постепени.
Плажата во Свети Влас гледа на југ. Песокот е фин, златен, но има и романтични камени плажи во областите. Тоа е уникатна комбинација на чист планински воздух, морска клима и прекрасна природа. Летните денови се карактеризираат со мирни утра и релативно свежи, неверојатно пријатни попладневни часови. Овде има уникатно долга и релативно топла есен. Температури од 15 степени се забележани во средината на декември во изминатите неколку години. Зимата овде не трае повеќе од еден месец. Идеален избор за употреба во текот на целата година, докажано е дека климата многу добро придонесува за здравјето на луѓето.
Благодарение на фактот дека градот се наоѓа на падина, можете да го посетите пошумениот планински венец и да направите пријатна прошетка. Цените овде се многу поволни. Пријатното време во комбинација со влажниот морски воздух е идеално за секој кој сака да ужива во пријатен одмор во средина која секако не е толку преполна како брегот на Сонцето. За овие туристи, Свети Влас нуди пријатна алтернатива. Овде можете да ја впиете уникатната атмосфера и да уживате во познатото гостопримство на локалните жители. Свети Влас е идеално место за оние кои сакаат да поминат мирен одмор во прекрасна природа, како и за семејства со деца.

Единици во комплекс

3 соби со поглед на море, директно од инвеститорот, во елитен станбен комплекс, Свети Влас
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
75 m2
3+кк
5/5
100 m
132,500 Евра
Šipka vpravo
2 соби директно од инвеститорот, во елитен станбен комплекс, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
56 m2
2+кк
1/4
100 m
81,214 Евра
Šipka vpravo
1 соба директно од инвеститорот, во елитен станбен комплекс, Свети Влас
атрактивен комплекс атрактивна локација
55 m2
1+кк
1/4
100 m
81,371 Евра
Šipka vpravo

Единици во комплекс

Patro Byt. № Popis Bytu Zařízený Užitná plocha Společné prostory Celková podlahová plocha Cena v eurech Stav
Vstup A-1 ---------------
Patro.1 A11 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, předsíň, terasa plně zařízený a vybavený 47,27 8,19 55,46 81 371 € Volný Rezervovat
Patro.1 A12 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 55,04 8,26 63,3 = Prodáno
Patro.1 A13 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 52,53 7,88 60,41 = Prodáno
Patro.2 A21 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, předsíň, terasa ---------------- 47,25 8,19 55,44 = Prodáno
Patro.2 A22 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 55,04 8,26 63,3 = Prodáno
Patro.2 A23 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 52,53 7,88 60,41 = Prodáno
Patro.2 A24 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 50,54 8,76 59,3 = Prodáno
Patro.3 A31 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, předsíň, terasa dokončovací práce na klíč 45,06 7,81 52,87 71 375 € Volný Rezervovat
Patro.3 A32M 5kk - 4 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, 3 koupelny, 2 chodby, 4 terasy, s výhledem na bazén ---------------- 259,12 44,91 304,03 = Prodáno
Patro.3 A33M 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, 2 chodby, 2 terasy dokončovací práce na klíč 89,62 15,53 105,15 147 210 € Volný Rezervovat
Patro.4 A41M 4kk - 3 ložnice, obývací pokoj, kuchyň, 3 koupelny, 2 chodby, 2 terasy, s výhledem na bazén ---------------- 243,64 42,23 285,87 = Prodáno
Vstup A-2 ----------------
Patro.1 A15 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa ---------------- 65,1 9,77 74,87 = Prodáno
Patro.1 A16 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,42 8,01 61,43 = Prodáno
Patro.1 A17 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 91,25 13,69 104,94 = Prodáno
Patro.1 A18 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy, s výhledem na bazén ---------------- 136,3 20,45 156,75 = Prodáno
Patro.1 A19 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, Terasa ---------------- 37,44 5,62 43,06 = Prodáno
Patro.2 A26 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, Terasa ---------------- 53,42 8,01 61,43 = Prodáno
Patro.2 A27 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 73,07 10,96 84,03 = Prodáno
Patro.2 A28 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy, s výhledem na bazén ---------------- 127,33 19,1 146,43 = Prodáno
Patro.2 A29 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou, terasou ---------------- 37,44 6,49 43,93 = Prodáno
Patro.3 A34 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa ---------------- 69,36 12,02 81,38 = Prodáno
Patro.3 A35 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,42 8,01 61,43 = Prodáno
Patro.3 A36 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 71,69 10,75 82,44 = Prodáno
Patro.3 A37 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy, s výhledem na bazén ---------------- 127,33 19,1 146,43 = Prodáno
Patro.3 A38 1kk -Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, Terasa ---------------- 37,44 5,62 43,06 = Prodáno
Patro.4 A42 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa ---------------- 69,36 12,02 81,38 = Prodáno
Patro.4 A43 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,42 8,01 61,43 = Prodáno
Patro.4 A44M 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 koupelny, 3 chodby, 3 terasy, s výhledem na bazén ---------------- 160,23 24,03 184,26 = Prodáno
Patro.4 A45M 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 koupelny, chodba, 4 terasy, s výhledem na bazén ---------------- 205,8 35,67 241,47 = Prodáno
Patro.4 A46 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, Terasa ---------------- 37,44 6,49 43,93 = Prodáno
Vstup B ----------------
Patro.1 B11M 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 koupelny, předsíň, 2 terasy ---------------- 177,49 30,76 208,25 = =
Patro.1 B12M 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 koupelny, chodba, šatna, 2 terasy, s výhledem na bazén ---------------- 132,49 19,87 152,36 = Prodáno
Patro.1 B13 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 78,27 13,57 91,84 = Prodáno
Patro.2 B21 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 82,51 14,3 96,81 = Prodáno
Patro.3 B31 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy ---------------- 73,76 11,06 84,82 = Prodáno
Patro.3 B32 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy, s výhledem na bazén ---------------- 73,39 11,01 84,4 = Prodáno
Patro.3 B33 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 78,27 13,57 91,84 = Prodáno
Patro.4 B41 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa ---------------- 69 10,35 79,35 = Prodáno
Patro.4 B42 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 68,28 10,24 78,52 = Prodáno
Patro.4 B43 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, terasa, s výhledem na bazén ---------------- 78,26 11,74 90 = Prodáno
Patro.5 B51M 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 koupelny, 2 chodby, 2 terasy, s výhledem na bazén dokončovací práce na klíč 122,64 21,26 143,9 230 240 € Volný Rezervovat
Patro.5 B52 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, terasa, s výhledem na moře dokončovací práce na klíč 64,68 9,7 74,38 129 000€ Volný Rezervovat
Patro.5 B53M 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovna, 3 koupelny, chodba, 3 terasy, s výhledem na bazén dokončovací práce na klíč 145,14 25,16 170,3 272 500 € € Volný Rezervovat
Patro.5 B54 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, Terasa ---------------- 37,6 5,64 43,24 = Prodáno
BUDOVA 2 ----------------
Vstup C ----------------
Patro.1 C11 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,41 9,26 62,67 = Prodáno
Patro.1 C12 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, Terasa ---------------- 38,93 6,75 45,68 = Prodáno
Patro.1 C13* 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy, s plným nábytkem a vybavení plně zařízený a vybavený 123,1 21,33 144,43 231 090 € Volný Rezervovat
Patro.1 C14 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,44 8,57 58,01 = Prodáno
Patro.1 C15* 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, chodba, terasa, s plným nábytkem a vybavení ---------------- 49,32 8,55 57,87 ----------- Prodáno
Patro.1 C16* 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa, s plným nábytkem a vybavení plně zařízený a vybavený 69,27 12,01 81,28 130 050 € Volný Rezervovat
Patro.1 C17* 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, chodba, terasa, s plným nábytkem a vybavení ---------------- 54,93 8,24 63,17 = Prodáno
Patro.1 C18* 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, chodba, terasa, s plným nábytkem a vybavení plně zařízený a vybavený 53,42 8,01 61,43 98 300 € Volný Rezervovat
Patro.2 C21* 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, chodba, terasa, s plným nábytkem a vybavením ---------------- 53,82 9,33 63,15 = Prodáno
Patro.2 C22 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, Terasa ---------------- 38,93 5,84 44,77 = Prodáno
Patro.2 C23* 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy, s plným nábytkem a vybavení ---------------- 73,65 11,05 84,7 = Prodáno
Patro.2 C24 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,44 8,57 58,01 = Prodáno
Patro.2 C25 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,32 8,55 57,87 = Prodáno
Patro.2 C26* 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa, s plným nábytkem a vybavení ---------------- 70,1 12,15 82,25 = Prodáno
Patro.2 C27 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 55,97 9,7 65,67 = Prodáno
Patro.2 C28 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,42 9,26 62,68 = Prodáno
Patro.3 C32 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, Terasa ---------------- 38,93 5,84 44,77 = Prodáno
Patro.3 C33 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, 2 terasy ---------------- 73,65 12,76 86,41 = Prodáno
Patro.3 C34 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,44 8,57 58,01 = Prodáno
Patro.3 C35 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,32 7,4 56,72 = Prodáno
Patro.3 C36 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa ---------------- 70,1 12,15 82,25 = Prodáno
Patro.3 C37 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 55,97 9,7 65,67 = Prodáno
Patro.3 C38 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,42 8,01 61,43 = Prodáno
Patro.4 C41 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,82 8,07 61,89 = Prodáno
Patro.4 C42 1kk - Pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, Terasa ---------------- 38,93 5,84 44,77 = Prodáno
Patro.4 C43 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy ---------------- 73,65 11,05 84,7 = Prodáno
Patro.4 C44 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,44 7,42 56,86 = Prodáno
Patro.4 C45 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,32 7,4 56,72 = Prodáno
Patro.4 C46 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa ---------------- 70,1 10,51 80,61 = Prodáno
Patro.4 C47 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 55,97 8,4 64,37 = Prodáno
Patro.4 C48 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,42 8,01 61,43 = Prodáno
Patro.5 C51M 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 koupelny, předsíň, 3 terasy ---------------- 128,38 19,26 147,64 = Prodáno
Patro.5 C52M 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, 2 chodby, 2 terasy ---------------- 120,79 20,94 141,73 = Prodáno
Patro.5 C53 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,44 7,42 56,86 = Prodáno
Patro.5 C54M 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, 2 chodby, 2 terasy ---------------- 101,42 17,58 119 = Prodáno
Patro.5 C55M 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, 2 chodby, 2 terasy ---------------- 80,82 12,12 92,94 = Prodáno
Patro.5 C56 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, 2 chodby, terasa ---------------- 82,86 12,43 95,29 = Prodáno
Vstup D ----------------
Patro.1 D11 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, 2 chodby, šatna, 2 terasy ---------------- 96,71 14,51 111,22 = Prodáno
Patro.1 D12 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy ---------------- 73,65 11,05 84,7 = Prodáno
Patro.1 D13 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa - PROMO CENA dokončovací práce na klíč 49,44 7,42 56,86 81 214 € Volný Rezervovat
Patro.1 D14* 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, chodba, terasa, s plným nábytkem a vybavením ---------------- 49,32 8,55 57,87 = Prodáno
Patro.1 D15* 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa, s plným nábytkem a vybavení plně zařízený a vybavený 69,26 12 81,26 130 020 € Volný Rezervovat
Patro.1 D16 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 54,93 9,52 64,45 = Prodáno
Patro.1 D17* 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, chodba, terasa, s plným nábytkem a vybavení plně zařízený a vybavený 53,42 9,26 62,68 100 290 € Volný Rezervovat
Patro.2 D21 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, 2 chodby, šatna, 2 terasy ---------------- 97,86 14,68 112,54 = Prodáno
Patro.2 D22 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy ---------------- 74,29 11,14 85,43 = Prodáno
Patro.2 D23 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,44 8,57 58,01 = Prodáno
Patro.2 D24 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,32 8,55 57,87 = Prodáno
Patro.2 D25 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa ---------------- 69,26 12 81,26 = Prodáno
Patro.2 D26 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 54,93 9,52 64,45 = Prodáno
Patro.2 D27 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,42 9,26 62,68 = Prodáno
Patro.3 D31 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy ---------------- 97,86 14,68 112,54 = Prodáno
Patro.3 D32 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, 2 chodby, šatna, 2 terasy ---------------- 74,29 11,14 85,43 = Prodáno
Patro.3 D33 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,44 7,42 56,86 = Prodáno
Patro.3 D34 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,32 7,4 56,72 = Prodáno
Patro.3 D35 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa ---------------- 69,26 10,39 79,65 = Prodáno
Patro.3 D36 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 54,93 8,24 63,17 = Prodáno
Patro.3 D37 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,42 8,01 61,43 = Prodáno
Patro.4 D41 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, 2 chodby, šatna, 2 terasy ---------------- 97,86 14,68 112,54 = Prodáno
Patro.4 D42 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy ---------------- 74,29 11,14 85,43 = Prodáno
Patro.4 D43 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,44 7,42 56,86 = Prodáno
Patro.4 D44 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,32 7,4 56,72 = Prodáno
Patro.4 D45 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, předsíň, terasa ---------------- 69,26 10,39 79,65 = Prodáno
Patro.4 D46 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 54,93 8,24 63,17 = Prodáno
Patro.4 D47 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 53,42 8,01 61,43 = Prodáno
Patro.4 D51M 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 koupelny, předsíň, 3 terasy ---------------- 126,46 18,97 145,43 = Prodáno
Patro.4 D52M 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, 2 terasy ---------------- 135,06 20,26 155,32 = Prodáno
Patro.4 D53 2kk - 1 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 koupelna, předsíň, terasa ---------------- 49,44 7,42 56,86 = Prodáno
Patro.4 D54M 4kk -3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, 2 chodby, 2 terasy ---------------- 101,57 15,24 116,81 = Prodáno
Patro.4 D55M 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovna, 2 koupelny, 3 chodby, 2 terasy ---------------- 105,4 18,27 123,67 = Prodáno
Patro.4 D56 3kk - 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 koupelny, chodba, šatna, terasa ---------------- 81,01 12,15 93,16 = Prodáno
Поглед на море
Да
Продавница
1 km
Доктор
3 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
190 m
Бар
60 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00