Изнајмување стан со предна градина покрај базен во врвни хотели покрај море во Кипар

Trikomo, Кипар – ID 9942
80 Евра
Површина 90 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/4
Море 800 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ние нудиме за изнајмување на нашата компанија стан со предна градина покрај базените во проектите на Courtyard Longbeach Holiday Resort. Хотелот моментално има најдобра оцена за резервации во регионите.

Хотелски додатоци:

Генератор

Детектор за пожар

Видео домофон

Интернет

Детектор на чад

Централен сателит

обезбедување и рецепција 24 x 7

Патот без бариери

Паркинг за лица со посебни потреби

Игралиште

Воден парк

Спа центар

Хемиско чистење

Турска парна соба

Фризерски

Надворешен и внатрешен загреан базен

Теретана

Фитнес

Ресторан и спортски бар

Паркинг и продавници во кампусите

Подигнете

Во близина ќе ги најдете најдобрите плажи на Кипар и многу споменици и прекрасни места. Можеме да ви помогнеме да изнајмите автомобил.

Станот го издаваме од 3 ноќевања и повеќе. Можеме да ве земеме од аеродромот во Ларнака на лице место и ќе бидете сместени во рок од еден час.

Цената овде е поевтина отколку во самите комплекси. Доколку планирате да останете подолго, на пример 2 недели или еден месец, цената за ноќевање е секако поевтина. Ќе платите повратен депозит пред сместувањето, кој ќе го вратите пред поаѓање. Го земаме како капар, во случај на оштетување на опремата на становите.

Доколку сте заинтересирани јавете се или пишете на +420 608 000 206

Спрат
1
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
90 m2
Корисна површина
60 m2
Тераса
20 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
490 m
Кафетерија
590 m
Ресторант
40 m
Бар
0 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00