Градежна парцела со прекрасен поглед на море, Каблешково

Kableškovo, Бугарија – ID 7402
150,000 Евра
Површина 13998 m2
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба убава градежна парцела во Каблешково, Бугарија. Површината на земјиштето е 13998 м2 и има и проект за него. Имотот има поглед на море. Одлична можност за инвестирање, препорачуваме!

Каблешково е бугарски град кој се наоѓа во источниот дел на земјата, во близина на Црното Море. Покрај близината до морето, градот може да понуди прекрасна природа како и неколку културно-историски споменици кои го заслужуваат вашето внимание. Административно, градот Каблешково е дел од општината Поморие и округот Бургас. Оддалечено е околу 20 километри, Поморие и плажата -15 километри. Градот се наоѓа во најсеверните делови на Горна Тракиска Низина и најисточниот и најоддалечениот дел на планинскиот венец Стара Планина. Овој прекрасен бугарски град е идеален избор за луѓе кои сакаат мир, спокојство, девствена природа во близина на плажа и море.

Поглед на море
Да
Површина
13998 m2
Продавница
130 m
Доктор
420 m
Кафетерија
150 m
Ресторант
160 m
Бар
340 m
Училиште/градинка
200 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00