Голема ниско-енергетска вила 3+1, три бањи, базен, голем плац, достава на 24 септември

Pafos, Кипар – ID 9947
455,000 Евра
Површина 245 m2
Достапно 3+1
Море 2 000 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот. Ние ќе ви помогнеме да се заљубите во бисерот на Средоземното Море, Кипар. Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики.

Пафос е туристички центар на островот и моментално многу потенцијално место за инвестирање. Во градот во моментов се градат два американски универзитети, а кириите се зголемени. Има неколку светски познати голф клубови, а аеродромот е оддалечен само 30 минути од нашите проекти.

Во овој прекрасен проект нудиме прекрасна вила 3+1 со три бањи, гаража, базен и голема парцела. Опремата и градежните материјали се со најдобар квалитет.

Овој комплекс е извонредна комбинација на елеганција, функционалност и внимание на деталите.

Овој проект вклучува сет од 19 внимателно дизајнирани вили кои се карактеризираат со хармонична комбинација на традиционални и модерни архитектонски елементи. Како што се приближува примопредавањето, во проектите во моментов останаа само три бесплатни вили.

Секоја вила, која се наоѓа на парцела од 300 м2, нуди можност за поврзување на приватен базен, што дополнително го зголемува шармот на овој имот.

Следниве елементи се наведени во спецификацијата на проектот и во приложените цени:

- Совршени подови од италијанско или шпанско производство кои се пример за одлична изработка и софистицираност.

- Целосно термички изолирани својства кои обезбедуваат оптимална енергетска ефикасност и пријатна средина за живеење.

- Алуминиумски прозорци за заштеда на енергија во тенок дизајн кои комбинираат функционалност со траен квалитет.

- Систем за вода под притисок кој гарантира постојано и задоволително снабдување со вода.

- Добро опремена вградена кујна со елегантни Corian работни плочи што совршено ги комбинира практичноста и стилот.

- Обмислено дизајнирани вградени гардероби кои обезбедуваат многу простор за складирање.

- Луксузното подно греење создава пријатна атмосфера во вилите.

- VRV систем за ладење кој нуди ефикасна и приспособлива контрола на климата.

- Бањи со практични тушеви.

- Тоалети на ѕид кои изгледаат елегантно и модерно.

- Системи за тревога со приоритет на безбедноста на жителите.

- Области за скара со прекрасни мермерни клупи кои создаваат пријатен простор за забава на отворено.

Други опции:

- За доплата од 40.000 € + ДДВ може да се уреди мебел, кој ќе ви обезбеди комплетен дом подготвен за употреба.

- За доплата од 20.000 € + ДДВ, можно е и уредување на базен.

Меѓународниот аеродром Пафос е само 15 минути со автомобил.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува. Вашиот тим на МНМ.

број на спратови
2
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
245 m2
Плац
300 m2
Корисна површина
161 m2
Тераса
40 m2
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
245 m2
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
710 m
Доктор
2 km
Кафетерија
660 m
Ресторант
520 m
Бар
1 km
Училиште/градинка
930 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00