3 соби во Privilege Fort Beach со поглед на море, одличен комплекс

Sveti Vlas, Бугарија – ID 6437
115,000 Евра
Површина 108 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/5
Море 60 m
услуга 13 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Нудиме прекрасен стан со површина од 3 соби, вкупната површина на станот е 108,8м2, се наоѓа на трет и последен кат над земја, во прекрасниот комплекс Привилеџ Форт - Елените, во Свети Влас, Бугарија. . Распоредот на станот е влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет и пространа тераса со поглед на море. Комплексот нуди два отворени базени, тениско игралиште, обезбедување, ресторан, супермаркет, интернет, уреден и уреден простор, а изнајмува велосипеди и автомобили со доплата. Во комплексот ќе најдете се што ви треба за удобен и релаксирачки одмор со вашето семејство! Надоместокот за одржување е 13,20 €/м2 годишно. Совршено одржуван комплекс и многу поволна цена!

Комплекс во прва линија и во целогодишна работа.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Свети Влас е пријатен град во подножјето на Стара планина, 4 км од Сончев Брег. Растојанието од ова одморалиште е навистина мало. Нема да помине долго пред двата града да се поврзат благодарение на изградбата во многу посетуваната и популарна Сончева плажа. Локалитетот познат како Свети Влас има релативно интересна историја, но од туристички аспект сигурно се уште го чека својот врв. Одморалиштето Свети Влас се наоѓа на приближно 13 километри од градот Несебар, кој е познат и меѓу туристите и меѓу љубителите на интересни знаменитости. Свети Влас е потивко одморалиште без голема маса туристи. Плажите се тесни и помалку преполни отколку на Сончевиот брег.

Во градот можеме да сретнеме неколку помали плажи, и песочни и со камчиња. Морето овде е чисто, а влезовите во морето се постепени.

Плажата во Свети Влас гледа на југ. Песокот е фин, златен, но има и романтични камени плажи во областите. Уникатна комбинација на чист планински воздух, морска клима и прекрасна природа. Летните денови се карактеризираат со мирни утра и релативно свежи, неверојатно пријатни попладневни часови. Уникатна долга, топла и тивка есен. Температури од 15 степени се забележани во средината на декември во изминатите неколку години. Зимата овде не трае повеќе од еден месец. Идеален избор за употреба во текот на целата година, климата докажано многу добро придонесува за здравјето на луѓето.

Благодарение на фактот дека градот се наоѓа на падина, можете да го посетите пошумениот планински венец и да направите пријатна прошетка. Цените овде се многу поволни. Пријатното време во комбинација со влажниот морски воздух е идеално за секој кој сака да ужива во пријатен одмор во средина која секако не е толку преполна како Sunshine Coast. За овие туристи, Свети Влас нуди пријатна алтернатива

Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
108 m2
Корисна површина
95 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
70 m
Доктор
4 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
100 m
Бар
240 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00