3 соби во центарот на Сончев Брег со поглед на море, комплекс Галери

Sunny Beach, Бугарија – ID 7307
125,000 Евра
Површина 100 m2
Достапно 3+кк
Спрат 3/4
Море 10 m
услуга 1,000 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме убав 3-собен стан со површина од 100м2, кој се наоѓа на третиот кат од четири ката во убавиот комплекс Галери на Сончев Брег, Бугарија. Се состои од простран влезен хол, пространа дневна соба, две спални соби, бања со тоалет и тераса со прекрасен поглед на морето. Терасата е достапна од сите соби. Станот е ново реновиран и ги има сите потребни апарати за домаќинство. Сите соби имаат клима, а бањата е со квалитетна санитарна опрема. Станот е погоден за целогодишно живеење и за издавање.

Морето е на 10 метри. Во дворот на куќата каде што се наоѓа станот има голем базен со лежалки. Целата инфраструктура на одморалиштето е во близина - барови, ресторани, водни паркови и друга забава.

Стариот град Несебар може да се стигне пеш за 25 минути.

Најблискиот голем град Бургас и аеродромот се оддалечени 20 минути со автомобил. Надоместокот за одржување е 1.000 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
3
број на спратови
4
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
100 m2
Корисна површина
88 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
40 m
Доктор
510 m
Кафетерија
330 m
Ресторант
80 m
Бар
70 m
Училиште/градинка
760 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00