3 соби, идеални за издавање, луксузен комплекс, Равда

Ravda, Бугарија – ID 4364
85,000 Евра
Површина 70 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/6
Море 300 m
услуга 800 Евра За година
Состојба Готово

Ви нудиме стилски наместен стан со површина од 3 соби, големина од 70,5 м2, станот се наоѓа на четврти кат од шест ката, во луксузниот комплекс Мелиа 10, во градот Равда, Бугарија. Во цената е вклучен мебел и опрема според фотографиите. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет, помошна просторија, тераса со поглед на базен и градина. Станот е во совршена состојба со можност за користење преку целата година. Станбениот комплекс Мелиа 10 се наоѓа во централниот дел на одморалиштето Равда, во близина на плажата (300 метри). Мирно и тивко место. На територијата на комплексот ќе најдете: Отворен базен

Детски базен

Област за сончање со удобни лежалки

Зелена, совршено одржувана површина

24-часовно обезбедување и видео надзор

Организирано одржување на заедничките површини и зеленилото. Надоместокот за одржување е 800 евра годишно.

Еколошки чиста песочна плажа, прекрасен воздух и поволни климатски услови се гаранција за мирен и пријатен семеен одмор.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.

Спрат
2
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Површина
70 m2
Корисна површина
62 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
910 m
Доктор
830 m
Кафетерија
520 m
Ресторант
280 m
Бар
520 m
Училиште/градинка
830 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00