3 соби, гарантиран принос од 7% годишно, наместен по цена

Larnaca, Кипар – ID 11206
158,000 Евра
Површина 81 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/2
Море 5 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Инвестициски информации Како функционира?

Месечен приход: 922 €
Годишен приход: 7.0%

Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место, ние сме претставници на развивачот на чешкиот пазар.

Ние сме број еден на пазарот со повеќе од 1000 задоволни клиенти покрај морето, проверете ги нашите критики.

Нудиме многу интересен проект со гарантиран поврат од 7% годишно. Ова е проект кој се наоѓа на 5 километри од морето со прекрасен поглед на познатите плажи во областа Перволија, Ларнака. Во близина има плажи каде што можете да вежбате спортови на вода.

Цената е конечна, се е вклучено во цената.

Комплексот ќе биде предаден во јуни 2024 година. Во проектот ќе најдеме студија со 1, 2 и 3 соби.

Добро познатата плажа Фарос (Светилник) во селото Перволија во Ларнака е 500 метри долга лента од ситен песок од различни нијанси на беж, со мирно, плитко море и многу дрвја и зеленило. Се наоѓа јужно од Перволија кај Кејп Кити.

На плажата се достапни тоалети, тушеви, соблекувални, лежалки, чадори, корпи за отпадоци, корпи за отпадоци и игралиште. Од јуни до септември на плажата се стационирани спасувачи со спасувачка опрема и служба за прва помош.

Различни спортови на вода, мало игралиште за одбојка, како и опции за јадење и пиење се достапни покрај брегот, што ја прави оваа плажа добар избор за семејства со деца и млади луѓе. Самиот светилник е живописен и претставува добро познато обележје на областа.

Пристапот е лесен пеш, велосипед, автобус или автомобил. Има паркинзи, велосипедски патеки и патеки за пешачење.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од почеток до крај. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашиот имот не е крај, туку само почеток. Вашиот тим на МНМ.

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
81 m2
Корисна површина
64 m2
Тераса
17 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
2 km
Кафетерија
930 m
Ресторант
720 m
Бар
2 km
Училиште/градинка
430 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00