2 соби во близина на северната плажа во Приморск, врвна цена и локација

Primorsko, Бугарија – ID 5881
58,000 Евра
Површина 54 m2
Достапно 2+кк
Спрат 4/4
Море 200 m
Состојба Готово

Нудиме 2-собен стан во близина на центарот и северната плажа на Приморска во мирна улица, во станбена зграда со лифт. Станот е комплетно наместен и распоредот е следен: влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и пространа тераса. Станот се наоѓа на четврти и воедно последен кат, има јужна експозиција и големина од 54м2, куќата е добро одржувана. Надоместокот за одржување е 150 лева (околу 76 €) годишно. Оддалеченоста од северната плажа е 200 метри, од центарот на градот 500 метри. Имот погоден за целогодишно живеење и за издавање. Многу добра цена! Препорачуваме!

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас. Ние организираме изнајмување и управување со имот за нашите клиенти низ целиот бугарски брег.

За Приморско: Најдолгите песочни плажи на брегот на Црното Море кои се протегаат на повеќе од 10 километри, гостопримството на локалното население и можноста за комуникација на чешки, ова се само неколку причини зошто Приморско привлекува многу туристи секоја година. Првично мало рибарско село на 50 километри јужно од туристичкиот град Бургас, стана популарно туристичко одморалиште за повеќето чешки туристи. Овде ќе ја најдете една од најдолгите и најубавите песочни плажи на бугарската ривиера, кои се познати по белиот песок, чистата вода и постепеното влегување во морето.

Од 1994 година Приморско е носител на симболот Сино знаме. Синото знаме е симбол кој означува плажи или пристаништа кои ги исполнуваат еколошките стандарди. За да се добие знамето, потребна е чистота на водата и рециклирање на отпадот, плажите исто така мора да имаат пристап без бариери и да бидат опремени со медицински установи, информативен центар, елементи за забава, тоалети и кабини за пресоблекување.

Спрат
4
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Површина
54 m2
Корисна површина
47 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
100 m
Доктор
360 m
Кафетерија
170 m
Ресторант
60 m
Бар
210 m
Училиште/градинка
200 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00