2 соби во близина на плажа, убав комплекс, Бјала

Byala, Бугарија – ID 7766
50,000 Евра
Површина 66 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/5
Море 350 m
услуга 9 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме наместен двособен стан со вкупна површина од 66 м2, изградена површина е 61 м2, лоциран на 350 метри од песочна плажа и тобогани во крајбрежниот град Бјала. Станот се наоѓа на прв кат од пет во зграда со лифт и се состои од влезен хол, дневна со кујна, посебна спална соба, бања и тераса. Станот е комплетно наместен и опремен со клима во двете соби. На територијата на комплексот има паркинг, како и зона за релаксација со базен и лежалки. Станот е на непосредна близина на плажа, продавници, ресторани и слично елементи од градската инфраструктура. Цена со вклучен мебел и опрема

Надоместокот за одржување е само 9 €/м2 годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне во многу детали одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас. Ние организираме изнајмување и управување со имот за нашите клиенти низ целиот бугарски брег.

Бјала е административен центар во централниот дел на бугарското крајбрежје на Црното Море, сместен помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 км. јужно од Варна и 60 км. северно од Бургас. Брегот се карактеризира со комбинација на морски заливи, широка плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е еколошки чист регион и центар на производството на вино, чии традиции потекнуваат од античкото минато. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење.

Спрат
1
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
66 m2
Корисна површина
61 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
570 m
Доктор
1 km
Кафетерија
4 km
Ресторант
90 m
Бар
350 m
Училиште/градинка
390 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00