2 соби со тераса, можност за гаражен паркинг, во центарот на градот, Бјала

Byala, Бугарија – ID 5084
66,000 Евра
Површина 83 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/4
Море 900 m
услуга 5 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Нудиме простран стан со 2 соби на вториот кат од четири ката, лоциран во централниот дел на малото приморско гратче Бјала. Се состои од влезен хол, дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет и пространа тераса со пристап од двете соби и поглед на море, втора тераса со поглед на градот. Вкупната површина на станот е 83 м2, изградена е 72 м2. Станот е комплетно наместен и опремен. На покривот има огромна панорамска тераса за користење на жителите на зградата. Станот има исклучително погодна локација од аспект на урбана инфраструктура - на непосредна близина е супермаркет, продавници, кафулиња, игралишта, градинка и училиште, поликлиника, аптека, канцеларија на интернет провајдер, плажа итн. растојание до плажа е 900 метри. Можност за купување на подземен паркинг простор.

Годишниот надоместок за одржување е само 5 €/м2 годишно. Многу добра понуда за постојан престој и за изнајмување. Препорачуваме!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Бјала е административен центар во централниот дел на бугарското крајбрежје на Црното Море, сместен помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 км. јужно од Варна и 60 км. северно од Бургас. Брегот се карактеризира со комбинација на морски заливи, широка плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е еколошки чист регион и центар на производството на вино, чии традиции потекнуваат од античкото минато. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење.

Спрат
2
број на спратови
4
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
83 m2
Корисна површина
72 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Паркинг
Да
Продавница
330 m
Доктор
700 m
Кафетерија
4 km
Ресторант
230 m
Бар
320 m
Училиште/градинка
280 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00