2 соби со поглед на море, пространа тераса, Бјала

Byala, Бугарија – ID 7688
72,000 Евра
Површина 90 m2
Достапно 2+кк
Спрат 5/5
Море 250 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме одлични 2 соби со огромна тераса, изградена површина на станот е 49 м2, тераса е 41 м2 и се наоѓа на петти кат од пет ката во станбен комплекс лоциран во централниот рамен дел. од приморскиот град Бјала, на само 250 метри од централната плажа и на неколку чекори од главната улица што води до плажата. Распоред: дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет, пространа тераса достапна од двете соби. Погледот на морето се гледа и од прозорците на двете соби и од терасата. Имотот е комплетно наместен и опремен, подготвен за употреба. Во двете соби има клима уреди. На територијата на станбениот комплекс има паркинг и базен.

Одличниот распоред во комбинација со близината на плажата и улицата Черноморка го прави станот добра инвестиција за одмор покрај море како и добра опција за постојано живеење во мирен приморски град.

Надоместокот за одржување е 476 евра годишно.

Одличен избор за релаксирачки семеен одмор!

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Ние организираме изнајмување и управување со имот за нашите клиенти низ целиот бугарски брег.

Бјала е административен центар лоциран во централниот дел на бугарското крајбрежје помеѓу два меѓународни аеродроми - 50 километри од аеродромот во Варна и 60 километри од аеродромот во Бургас. Градот нуди се што ви треба за удобен семеен одмор и целогодишно живеење: продавници, банка, болница, училиште, пошта, ресторани и кафулиња, салони за убавина, стадион и друго. Брегот се карактеризира со комбинација на морски доводи, плажа со должина од над 6 километри, песочни дини и живописни бели карпи. Бјала е познат и по својот центар за производство на вино.

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
90 m2
Корисна површина
79.2 m2
Тераса
41 m2
Паркинг
Да
Продавница
330 m
Доктор
220 m
Кафетерија
5 km
Ресторант
80 m
Бар
80 m
Училиште/градинка
90 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00