2 соби со поглед на море и во прва линија, сопствена визба, Обзор

Obzor, Бугарија – ID 8546
74,000 Евра
Површина 80 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/7
Море 50 m
услуга 16 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Ви нудиме наместен двособен стан на прва линија од морето во приморскиот град Обзор. Дизајнер и архитект на комплексот е познатиот Филип Старк. Станот се наоѓа на втор кат, има функционален распоред и се состои од влезен хол, ниша за машина за перење и бојлер, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет (со када) и тераса со поглед на море и внатрешната територија на комплексот со зеленило. И двете соби имаат пристап до тераса. Станот е комплетно наместен и опремен со сите потребни апарати за домаќинство. Вградената површина на станот е 66 м2, вкупната површина е 80 м2. Станот вклучува подрумска кабина со површина од 6 м2. На територијата на комплексот се обезбедува широк спектар на опрема, забава и услуги за удобен одмор без да мора да ја напуштите територијата на комплексот, имено: Градина со градинарски мебел; Базени за возрасни и деца вкл. загреан базен и панорамски бесконечен базен; Спа & засилувач; Велнес центар (турски и парни бањи, сауна, када/џакузи за хидромасажа, соба за масажа); Салон за коса и убавина; Фитнес центар; Тениско игралиште, пинг-понг; Намирници; Игротека (затворено детско катче); Игралиште; Ресторан; Кафе; Плажа; чадори за плажа; Лежалки

Детско игралиште на плажа; Лифтови во згради; Безбедност и видео надзор преку целата година; Паркинг, вкл. под земја. Wi-Fi интернет е достапен низ целиот комплекс. Надоместокот за одржување е 16 €/м2 годишно. Добар избор за удобен семеен одмор и изнајмување!

Спрат
2
број на спратови
7
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
80 m2
Корисна површина
66 m2
Тераса
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Подрум
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
60 m
Доктор
2 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
1 km
Бар
1 km
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00