2 соби, 200м од плажа, во комплекс VIP Classic, врвна цена, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 6057
73,000 Евра
Површина 83 m2
Достапно 2+кк
Спрат 2/5
Море 200 m
Состојба Готово

Нудиме простран стан со 2 соби, со големина од 83м2, сместен на вториот од пет ката, во приватниот комплекс Вип Класик на Сончев Брег, Бугарија. Станот се нуди ненаместен. Ние ќе бидеме среќни да помогнеме со опремата! Станот се состои од влезен хол, простор за дневна со кујна, спална соба, бања со тоалет, балкон. Од балконот има прекрасен поглед на базенот. Станот е со јужна експозиција. Понуда погодна за користење или изнајмување преку целата година. Комплексот Vip Classic, во кој се наоѓа станот, се наоѓа на само 200 метри од песочната плажа, на мирна и мирна локација на Сончевиот брег. Сите удобности и инфраструктура се на непосредна близина. Во комплексот сопствениците и нивните гости имаат пристап до базен, простор за релаксација, рецепција, обезбедување, видео надзор.

Надоместокот за одржување е 12 €/м2 годишно.

Нашата најголема гордост се нашите задоволни клиенти.

Повторно и повторно го зајакнуваме нашиот престиж и сигурност со давање стручни совети и споделување мислења со нашите клиенти кои се долгорочни корисници на недвижен имот што успешно го купиле според планот на ветениот датум.

Во секој случај со кој управуваме, не само што се грижиме за вас и даваме професионални совети, туку и додаваме вредност на вашиот живот и придонесуваме за подобрување на вашата економска состојба, благодарение на доброто вложување на вашите пари.

Нашата врска не завршува со купување, туку само започнува! Ние сме ваши соседи и партнери, а не само за целиот период на сопственост на вашата избрана недвижност.

Заштитете ги вашите пари од мега-инфлација со паметно инвестирање во сопствен имот покрај морето. Цените во Бугарија се сè уште половина во споредба со другите земји од ЕУ.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини-возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
83 m2
Корисна површина
73 m2
Балкон
Да
Продавница
450 m
Доктор
1 km
Кафетерија
770 m
Ресторант
70 m
Бар
260 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00