1 соба во комплексот Шато Ахелој, Ахелој

Aheloy, Бугарија – ID 13022
40,000 Евра
Површина 53 m2
Достапно 1+кк
Спрат 2/5
Море 751 m
услуга 550 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба 1 соба, со вкупна површина од 53,20 м2, сместена на вториот кат од пет ката во комплексот Чату Ахелој во Ахелој, Бугарија. Станот се состои од дневна соба со кујна и простор за релаксација, бања со тоалет и балкон.

Комплексот Chateau Aheloy 1, во кој се наоѓа станот, е на само 751 метар од плажата. На своите гости им нуди голем и удобен базен со посебен простор за деца, исто така опкружен со зеленило и градини, зона за релаксација, 24-часовно обезбедување, паркинг. Оддалеченоста од центарот на градот каде има романтични ресторани, продавници и маркети е само 5 минути пеш. Станот е погоден и за сопствена употреба и за издавање и користење преку целата година.

Надоместокот за одржување е 550 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управување со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Приморското одморалиште Ахелој е познато по својата мирна атмосфера, зелените паркови, градините и лозјата. Од античкиот град Несебар и врвното одморалиште на Балканот - Сончев Брег е на само 5 минути возење. Ахелој е директно поврзан со Бургас (29 км) и можете да стигнете до аеродромот со редовни автобуски линии и минибуси. Поморие, кое е оддалечено 9 километри, е меѓу најдобрите места за бањски туризам благодарение на неговата лековита кал извлечена од соленото езеро. Заливот Поморие е популарна дестинација за љубителите на јахта, едрење и риболов.

Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
1+кк
Површина
53 m2
Корисна површина
44.2 m2
Балкон
Да
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00