1 соба покрај море во Кипар, супер услови 7 години без покачување 4% попуст

Trikomo, Кипар – ID 7877
110,000 Евра
Површина 45 m2
Достапно 1+кк
Спрат 1/10
Море 600 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Дали сакате да го користите и изнајмите вашиот стан и во исто време да платите само 50% од цената на имотот по предавањето на единицата? Дали сакате безбедно да ги заштитите вашите финансии од инфлација? Дали барате имот во Кипар директно од инвеститорот? Вие сте на вистинското место. Кај нас не плаќате провизија за посредување во бизнисот, ние сме претставници на инвеститорот, купувате директно од продавачот.

Во моментов ја нудиме оваа неверојатна 1 спална соба. Предвидениот датум на испорака на станот е во 2026 година, но рата е до 7 години без покачување до 2030 година, што значи дека можете да го изнајмите станот веќе откако ќе платите 50% од цената на имотот и на тој начин да заработите дел од остатокот со изнајмување. Никаде на Кипар нема да добиете толку добри услови. Фотографиите се визуелизации и исто така од салонот 1 + kk кој е веќе достапен.

Под одредени услови можете да добиете попуст од 4% под пазарната цена, затоа не двоумете се да ме контактирате.

Огромна предност е фактот што проектот има богата хотелска инфраструктура, е многу баран и голем дел од одморалиштето е во функција подолго време. Значи, тоа е добра можност за инвестирање. Во одморалиштето можеме да најдеме и готови станови за продажба, секако дека се поскапи.

Ние нудиме широк спектар на надворешни базени во нашето одморалиште.

Внатрешниот базен е отворен во текот на целата година и се загрева во зимската сезона.

шатл-служба до плажата

Семеен и рекреативен базен

Олимписки базен

Аква-парк базен со лизгалки

Базен Памукале

Салон базен

Тропски базен

Покриен базен

Детски базен

спа, спа, салон за убавина, солена пештера

бањата на мртвото море - најуникатната бања на островот

градинка во просториите

фитнес

затворен воден парк

вежбајте голф клуб

многу ресторани и барови и многу повеќе

Инвеститорот со гордост ви претставува членска картичка која им овозможува на клиентите да уживаат во уникатни привилегии и придобивки во сите проекти на програмерите, тоа се влезови во инфраструктурата на програмерите и 10% попусти во ресторани + други поволности.

Ние самите поседуваме имоти и совршено го познаваме локалниот пазар. Ние ќе се грижиме за сите услуги пред и по продажбата, вклучувајќи го и изнајмувањето на вашиот имот. На нашата веб-страница ќе ги видите нашите инвестициски тури на локацијата, бројот на учесници е ограничен.

Може и на рати

Интересира ме
Дополнително финансирање
Спрат
1
број на спратови
10
Достапно
1+кк
Површина
45 m2
Корисна површина
40 m2
Тераса
8 m2
Базен
базен
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
ресторант
ресторант
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
14 km
Кафетерија
30 m
Ресторант
250 m
Бар
50 m
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00