Еден од островите на Кејп Верде

14.11.2022

Неверојатни зајдисонца во рајот, можете да уживате во него дури и на свој имот.

Еден од островите на Кејп Верде

Одморалиштето Мелија не само што може да се пофали со незаменлива локација на југозапад од островот Сал во Зеленортските Острови. Модерните капацитети во прекрасна тропска градина и дива природа го прават ова одморалиште со 5 ѕвездички агол од рајот што никогаш нема да сакате да го напуштите.

Благодарение на вечното летно време на островот, можете да уживате во спектакуларните базени во хотелот и сурфање на ветер, китсурфање или нуркање на прекрасната плажа Алгодоеиро во текот на целата година. Смирете го вашиот ум во легендарниот YHI Spa во Meliá Dunas Beach Resort & Spa и препуштете се на вашите сетила со експлозија на вкусови во која било од нашите 8 висококвалитетни области за јадење.

Ние сме ексклузивни продавачи!

Не двоумете се да ја погледнете нашата понуда во ова одморалиште. Ќе советуваме и организираме се што е потребно. Ние сме искусни продавачи со долгогодишно искуство.

Понудата за недвижнини можете да ја најдете на нашата веб-страница mojenemovitostumore.cz