Уникатна вила 4+1, 600м од море, Каргичак Аланија

Kargicak Alanya, Турција – ID 10037
899,000 Евра
Површина 230 m2
Достапно 4+1
Море 600 m
Состојба Готово

Приморските вили во Каргичак нудат навистина извонредно животно искуство. Нуди пространи и убаво дизајнирани простори за живеење надополнети со пространи терени кои доаѓаат со шармантни тераси со дрвени облоги, приватни базени и бујни градини.

Оваа двокатна вила 4+1 има 230м2.

Сместени во живописен природен ридски амбиент, овие вили со поглед на море во Аланија заедно со приватни базени во градина создаваат пријатна и елегантна атмосфера.

Опрема:

Бекап генератор, паркинг, домаќинство, обезбедување 24/7, систем за безбедносна камера

Својства на имотот

Клима, балкон/тераса, вградена кујна, керамички под, двојни застаклени прозори, соблекувална, купатило, купатило, домофон, внатрешна панел врата, кујна со отворен стил, приватна градина, приватен базен, приватна сауна, санитарна опрема, Смарт систем Дом, челична влезна врата, подно греење, бела техника, алуминиумски прозори.

Граѓански удобности во близина:

Автобуска постојка, кафуле, медицинска клиника, супермаркет Мигрос, јавен парк, ресторан, продавница.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

број на спратови
2
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
230 m2
Плац
115 m2
Корисна површина
230 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
116 m2
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
420 m
Кафетерија
130 m
Ресторант
100 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
250 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00