Се продава стилска вила, приватен базен и комплетно наместена

Pefkohori, Грција – ID 9412
430,000 Евра
Површина 800 m2
Достапно 4+1
Море 2 000 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Овој луксузен комплекс од вили се наоѓа на позиција со поглед на многу популарното одморалиште Халкидики со спектакуларен поглед на морето. Имотите нудат најквалитетно сместување со естетски дизајн, функционален стил и супериорна градба со вкупна површина од 130 м2 на 3 ката. Сите имоти имаат прекрасни приватни уредени градини, распределен паркинг и приватен базен. Домот нуди 3 спални соби, 3 бањи, кујна во стилот на готвач и дневна соба со отворен концепт со пристап до приватна уредена градина од 800 метри. Естетски наместен и клуч на рака за новиот сопственик. Куќата има поглед на море и е опкружена со природа за ваша удобност.

Пефкохори е село со варосани куќи опкружено со цитруси и маслинови градини кое се протега до популарното одморалиште на плажата Торонискиот залив. Во летниот период, примамливо е нуркањето, возењето со падобран, но и прошетките и погледите на зајдисонцето од рестораните или традиционалните таверни кои нудат медитерански деликатеси. Вечерта се организираат музички изведби со грчка и српска музика во баровите и клубовите. Опциите за купување вклучуваат продавници што продаваат рачно изработени сувенири како накит и ликер од лимон.

Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.

број на спратови
3
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
800 m2
Плац
800 m2
Корисна површина
130 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
130 m2
Паркинг
Да
Продавница
610 m
Доктор
660 m
Кафетерија
750 m
Ресторант
580 m
Бар
440 m
Училиште/градинка
590 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00