Се продава подрумски стан од 3+кк кај море, Полихроно

Polychrono, Грција – ID 9341
80,000 Евра
Површина 47 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 150 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Летно живеење во овој полуподрумски стан со станбена површина од 47 метри квадратни. Дневниот простор вклучува 2 спални соби, бања, кујна, дневна соба и пристап до надворешно седење. Изграден во 1994 година и реновиран во 2022 година, домот е одличен дом за почеток за вашата куќа за одмор. Сопственикот ја продава куќата комплетно наместена и со сите апарати. На само 150 m од песочна плажа и само пешачење до шопинг и други удобности.

Полихроно е крајбрежен град каде некогаш се наоѓал античкиот град Неаполис. Ископаните остатоци вклучуваат акропола на ридот и ранохристијанска црква со мермерни столбови. Малиот фолклорен музеј изложува текстил, алатки и историски документи. Мелницата, сместена меѓу шуми и борови, открива како се цедело маслиновото масло во минатото. На брегот може да се изнајмат чамци и џет скии, а покрај брегот има барови и рибни ресторани.

Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
47 m2
Корисна површина
47 m2
Продавница
100 m
Доктор
120 m
Кафетерија
20 m
Ресторант
20 m
Бар
290 m
Училиште/градинка
180 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00