Се продава новоизградена мезонета во Грција/ Куќа бр.5

Chortiatis, Грција – ID 7789
155,000 Евра
Површина 1 m2
Достапно
Море 20 000 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Новина.

Ви нудиме новоизградена куќа со површина од 185 м2. , кој се наоѓа во околината на Хора Чортиатис, во близина на Националниот парк „3 Браќа“, уникатна природа.

На приземје има дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет, балкон и мала градина пред куќата, со посебен влез во станот.

На првиот кат има поголема дневна со кујна, бања со тоалет и поголема тераса со поглед на планина.

На вториот кат има 3 спални соби со поглед на планина, бања со тоалет и мал балкон.

Во рок од два месеца ќе бидат готови сите внатрешни простори, градината пред куќата и приватниот паркинг, кој ќе биде само за жителите на куќата.

Имотот се продава ненаместен. Во случај на хипотека ќе помогнеме при купување и монтажа на мебел.

Куќата се наоѓа во близина на шумата, каде што тече поток и наутро ќе ве разбуди пеењето на шумските птици.

Имотот се наоѓа во мирна област во близина на Солун, на само 20 км од најблиската плажа.

Селото е тивко и мирно, но во исто време е опремено со ресторани, барови и намирници. Околината, исто така, нуди пешачки патеки и планинско пешачење.

Уникатна понуда по непобедлива цена.

Ова е куќата број 5 на последната слика.

број на спратови
3
Достапно
Површина
1 m2
Плац
1 m2
Корисна површина
185 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Градежна површина
1 m2
Паркинг
Да
Продавница
330 m
Доктор
340 m
Кафетерија
410 m
Ресторант
270 m
Бар
430 m
Училиште/градинка
280 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00