Проект ВИП 4+1, луксузна вила со базен, Бекташ Аланија

Bektas Alanya, Турција – ID 9952
1,180,000 Евра
Површина 355 m2
Достапно 4+1
Море 3 900 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Влезете во светот на елеганцијата и софистицираноста со прекрасна вила со поглед на море во Аланија! Сместени на рид во Бекташ и со прекрасен поглед на морето и замокот Аланија, овие ултра луксузни вили во Турција нудат практичен спој на елеганција и удобност.

Панорамските прозорци нудат неверојатен поглед, додека раскошните ентериери се карактеризираат со материјали со највисок квалитет.

Искусете го задоволството од затворени џакузи, приватни тераси, бесконечни базени, мирни салони на отворено и големи зелени површини. Две паркинг места се достапни за секоја приватна вила со базен за продажба во Аланија.

Постојат неколку видови на вили за избор:

16 стандардни 3+1 вили со станбена површина од 226 м2, градина 233 - 375 м2, базен 24-52 м2, скара, паркинг за две коли, големи тераси, 4 бањи, џакузи када, соблекувална.

2 ВИП вили 4+1 со станбена површина од 270 или 281 м2, градина 322 - 355 м2, базен 38-47 м2, скара, паркинг за две коли, големи тераси, 4 бањи, џакузи бања, соблекувална , работна соба.

Опрема на комплексот:

Резервен генератор, скара, паркинг, услуги за чувар, детско игралиште, градина, обезбедување 24/7, систем за безбедносна камера.

Вилите ќе имаат:

Клима, балкон, вградена кујна, трпезарија, двојно застаклување во прозори, соблекувална, вградена бања, домофон, внатрешна панел врата, џакузи бања, под од природен камен, отворена кујна, приватна градина, приватен базен, санитарна опрема, челичен влез врата, тераса, подно греење, алуминиумски прозори

Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема по непобедлива цена!

Завршувањето на вилите е предвидено за септември 2024 година

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

број на спратови
3
Достапно
4+1
Поглед на море
Да
Површина
355 m2
Плац
355 m2
Корисна површина
270 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
270 m2
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
2 km
Доктор
2 km
Кафетерија
1 km
Ресторант
240 m
Бар
2 km
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00