Проект 4+1 во Аланија Центар на само 400м од морето

Alanya, Турција – ID 9809
359,000 Евра
Површина 150 m2
Достапно 4+1
Спрат 5/5
Море 400 m
Состојба Во изградба
Сезона Годишна сезона

Ви претставуваме нов проект на станови во Alanya Center, област Keykubat Beach, пуштање во употреба е планирано за септември 2024 година, можност за вселување во комплексот веќе во февруари 2024 година, вкупната површина на парцелата на целиот комплекс ќе да биде 1.222 м2. Комплексот ќе има 2 блока и 45 единици. Растојание до плажа само 400 метри.

Моментално ви нудиме стан за продажба во одличен проект во Аланија, Турција. Распоред: дневна со кујна, три спални соби, бања со тоалет, тераса. Вкупната површина на конкретниот стан е 150м2 и се наоѓа на петти и последен кат. Во зградата има лифт.

Во цената на станот е вклучено:

Систем за климатизација, балкон/тераса, кујна во отворен стил, вградени кујнски кабинети, двојни застаклени прозорци, бања, домофон, внатрешна врата, под од природен камен, санитарна опрема, челична влезна врата, алуминиумски прозори. Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема по непобедлива цена!

Во комплексот ќе бидат достапни:

игралиште,

детска игротека

детски базен

отворен базен

фитнес опрема на отворено

паркинг места за секој стан

рецепција во лобито 24/7

безбедноста

Видео Надзор

лифт

сауна

соба за забава

Поедноставете го вашиот животен стил и ставете се во срцето на сето она што Аланија има да го понуди со инвестирање во имоти кои совршено ги балансираат удобноста и слободното време.

Имотот во Аланија во близина на плажата Кејкубат се стратешки лоцирани за да ја спојат енергичната енергија на градот, историското значење и природната убавина.

Овие модерни градски апартмани во Аланија се дизајнирани според барањата на висококвалитетен начин на живот со вашата среќа и удобност како приоритет. Комплексот ќе има фитнес центар, СПА, детско катче, подземна гаража.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Спрат
5
број на спратови
5
Достапно
4+1
Површина
150 m2
Корисна површина
132 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
4 km
Доктор
4 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
4 km
Училиште/градинка
3 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00