Полихроно, опрема стан 3 соби

Polychrono, Грција – ID 9237
145,000 Евра
Површина 60 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/2
Море 250 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Стан за летно или постојано живеење во просперитетниот град Полихроно. Може да се пофали со два балкони, две спални соби, комплетно опремена бања и кујна со дневна соба и сето тоа на површина од 60 м2 станбена површина. Со продажбата сопствениците ќе го остават целиот мебел и електрични апарати. Шупата е изградена во 2004 година и е во првобитна состојба. Пешачењето до плажата е 250 метри, а и шопингот е прошетка.

Полихроно е крајбрежен град каде некогаш се наоѓал античкиот град Неаполис. Ископаните остатоци вклучуваат акропола на ридот и ранохристијанска црква со мермерни столбови. Малиот фолклорен музеј изложува текстил, алатки и историски документи. Мелницата, сместена меѓу шуми и борови, открива како се цедело маслиновото масло во минатото. По должината на брегот може да се изнајмат чамци и џет скии, а покрај брегот има барови и рибни ресторани.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.

Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.

За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.

Тимот на Mojenemovitostumore

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
60 m2
Корисна површина
60 m2
Продавница
120 m
Доктор
130 m
Кафетерија
10 m
Ресторант
10 m
Бар
300 m
Училиште/градинка
190 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00