Мезонета 3 соби, 250 m од плажа, Полихроно, Халкидики

Polychrono, Грција – ID 5139
125,000 Евра
Површина 59 m2
Достапно 3+кк
Спрат 1/2
Море 200 m
Состојба Готово

Нудиме мезонета со 3 соби, со големина од 59м2, лоцирана на одлична локација на Полихроно, Касандра, Халкидики, Грција. Распоред: кујна, дневна, 2 спални соби, бања со тоалет, балкон. Во комплексот има камин, посебна скара, градина. Имотот се наоѓа во мирна, затскриена област, многу блиску до море, блиску до градот, супермаркети, таверни, барови и забава.

Зградата е комплетно опремена со сите системи - парно, клима, сите комуналии. Имотот погоден за користење преку целата година.

Одлична опција за инвестирање, последователна продажба, изнајмување, и за краткорочно и за долгорочно изнајмување. На барање, куќата може да се подели на помали апартмани за одмор.

На само 250 метри од морето.

Одлична зделка, препорачливо!

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+кк
Површина
59 m2
Корисна површина
51.92 m2
Балкон
Да
Продавница
50 m
Доктор
180 m
Кафетерија
30 m
Ресторант
100 m
Бар
160 m
Училиште/градинка
190 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00