Луксузна резиденција веднаш до плажа

Pefkochori, Грција – ID 9228
180,000 Евра
Површина 34 m2
Достапно 2+кк
Спрат 1/2
Море 70 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба стан на 70 м од песочна плажа во просперитетниот приморски град Пефкохори со 34 м2 станбена површина. Имотот е идеален за постари лица и семејства со деца.Станот е на 1 кат и нуди одличен план со големи простори, 1 спална соба, прекрасна кујна и супер одлична дневна соба со пристап до балкон со многу приватност и поглед на море. Станот може да се пофали со многу додатоци како што се мебел и сите електрика кои се врвни, UPVC прозорци, безбедносни врати, клима уред, многу приватност, приватен затворен паркинг и многу повеќе. Пешачењето до плажата е само 70 метри со одличен пристап до сите удобности и само 10 минути пешачење до градот за продавници, бутици, кафулиња, таверни итн.

Пефкохори е село опкружено со цитруси и маслинови дрвја што се протега до популарното одморалиште на плажата Торонскиот залив. Во летниот период примамливо е нуркањето, возењето со падобран, но и прошетките и погледот на зајдисонцето од рестораните или традиционалните таверни кои нудат медитерански деликатеси. Вечерта се организираат музички изведби со грчка и српска музика во баровите и клубовите. Опциите за купување вклучуваат продавници што продаваат рачно изработени сувенири како накит и ликер од лимон.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.

Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.

За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.

Тимот на Mojenemovitostumore

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
34 m2
Корисна површина
34 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
450 m
Доктор
840 m
Кафетерија
170 m
Ресторант
190 m
Бар
140 m
Училиште/градинка
840 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00