Луксуз да се биде 3+1 токму на плажа.

Hanioti , Грција – ID 9160
420,000 Евра
Површина 70 m2
Достапно 3+1
Спрат 1/2
Море 10 m
Состојба Готово

Подготвивме луксузна вила за продажба на само неколку метри од плажата.

Станот на приземје има вкупна површина од 70 м2 плус прекрасен надворешен простор за живеење во близина на плажа.

Станот има две спални соби, модерна кујна во стил на готвач со

убава дневна соба, приватна градина за надворешно живеење на располагање 150м2. Модерното бе се наоѓа веднаш покрај морето, во првата морска линија со сопствен пристап до плажата. Уживајте во чистата вода и песочната плажа на само неколку чекори подалеку. Градот Ханиоти е оддалечен околу 10 минути пешачење, а најблиските продавници се на околу 10 минути пешачење. Сопствениците го продаваат комплетно наместен и со сите електрични приклучоци па е подготвен за вселување.

Ханиотис, познат и како Ханиоти, е живо одморалиште со зимзелена шума што непречено се влева во долга плажа и морски паркови. Туристите одат на сурфање на ветер и млаз скијање, уживаат во приморските таверни со поглед на зајдисонцето кои нудат коктели и риба на скара или ги посетуваат локалните живи дискотеки на плажа. Тесните улички се преполни со продавници што продаваат грчки сандали и насликани плочки на позадината на варосани куќи и православни цркви како што е Св. Јован Златоуст со поглед на Заливот Торонеос.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.

Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.

За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.

Тимот на Mojenemovitostumore

Спрат
1
број на спратови
2
Достапно
3+1
Поглед на море
Да
Површина
70 m2
Корисна површина
70 m2
Тераса
Да
Продавница
680 m
Доктор
3 km
Кафетерија
770 m
Ресторант
670 m
Бар
610 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00