4 соби, Во срцето на Пефкохори со поглед на море

Pefkochori, Грција – ID 9023
150,000 Евра
Површина 55 m2
Достапно 4+кк
Спрат 2/2
Море 600 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Овој пријатен стан на престижна локација има површина од 55 м2 станбена површина со 3 спални соби, 1 бања, кујна и дневна соба со пристап до тераса. Изграден во 2002 година, реновиран е и се наоѓа на 600 метри од песочната плажа во приморскиот град Пефкохори. Многу додатоци како климатизација, алуминиумски прозорци, паркинг, безбедносни врати, мрежи за инсекти и многу повеќе. Плажата е широка и чиста, идеална за деца. Шопинг и други удобности се во близина.

Пефкохори е старо село со варосани куќи, опкружено со цитруси и маслинови градини, кое се протега до популарното одморалиште на плажата Торонискиот залив. Во текот на летото, туристите ги привлекуваат можностите за нуркање, возење со падобран, но и прошетки и поглед на езерото од ресторани или традиционални таверни кои нудат медитерански деликатеси. Вечерта има музички изведби со грчка и српска музика во барови и клубови. Опциите за купување вклучуваат продавници што продаваат рачно изработени сувенири како накит и ликер од лимон.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информации или обиколка на овој имот, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Овој имот ветува профитабилен поврат на вашата инвестиција и исклучително искуство.

Ние сме агенција за недвижности со долгогодишно искуство. За изборот ќе дадеме стручни и фер совети. Ќе се погрижиме купувањето на вашиот избран имот да биде непречено и без грижи. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации.

За повеќе интересни и актуелни понуди, проверете ја нашата страница.

Тимот на Mojenemovitostumore

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
55 m2
Корисна површина
55 m2
Тераса
Да
Гаража
Да
Продавница
30 m
Доктор
50 m
Кафетерија
10 m
Ресторант
10 m
Бар
90 m
Училиште/градинка
10 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00