1+1 во Оба Аланија на 3500м од морето

Oba Alanya, Турција – ID 9937
137,200 Евра
Површина 46 m2
Достапно 1+1
Спрат 1/3
Море 3 500 m
Состојба Готово

Ви претставуваме проект на станови во Оба Алања, Турција. Растојанието до морето е 3,5 км.

Изградени со голем акцент на квалитетот, инвестициските апартмани во Оба Аланија имаат модерна архитектура и иновативен дизајн.

Моментално Ви нудиме стан од 1+1 за продажба во Оба Алања, Турција. Вкупната површина на конкретниот стан е 46м2 и се наоѓа на прв кат од три ката. Фотографиите од внатрешноста се само илустративни! Ние сме среќни да помогнеме со мебел и опрема по непобедлива цена!

Овој имот на турската ривиера е стратешки лоциран и нуди удобен пристап до широк спектар на удобности на одење.

Покрај становите, се продаваат четири простори наменети за деловни цели, со димензии од 95 до 154 м2!

Продавниците се наоѓаат на приземје на мултифункционален комплекс, станбен комплекс на 4 ката, каде што станбените единици се сместени над деловниот простор.

Во цената на станот е вклучено:

Систем за климатизација, балкон/тераса, кујна со отворен стил, вградени кујнски кабинети, двојни прозори, бања, домофон, внатрешна врата, керамички под, санитарна опрема, челична влезна врата, ПВЦ прозори

Во комплексот ќе бидат достапни:

резервен генератор

медицински сестри

игралиште,

детска игротека

24/7 обезбедување

систем за безбедносна камера

градини

лифт

сауна

фитнес

соба за забава

соба за релаксација

паркинг

Градот обезбедува неспоредливи услови за висок стандард на живеење, што го прави атрактивна дестинација за оние кои бараат квалитетна станбена област или имот во Турција со ветувачки поврат на инвестицијата.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Спрат
1
број на спратови
3
Достапно
1+1
Површина
46 m2
Корисна површина
40.48 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
300 m
Доктор
2 km
Кафетерија
360 m
Ресторант
180 m
Бар
1 km
Училиште/градинка
180 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00