Вила со камин, базен и гаража за три автомобили Бенидорм, Шпанија

Benidorm, Шпанија – ID 10101
475,000 Евра
Површина 1000 m2
Достапно 5+кк
Море 2 700 m
Состојба Готово

Ви нудиме одлична одвоена вила во областа на планетата Бенидорм со голема дневна соба со камин, четири двокреветни соби и работна соба која може да се користи како спална соба, кујна, две бањи и тоалет, гаража за тројца коли, плац од 1000 м2, со сопствен базен 10 x 4, скара со седење, природна трева, чист поглед, блиску до сите услуги како што се: автобуски станици, супермаркети, бензински пумпи, пред Бургер Кинг, пет минути до автомобил од плажа. За повеќе информации или турнеја, контактирајте ме.

број на спратови
3
Достапно
5+кк
Површина
1000 m2
Плац
1000 m2
Корисна површина
204 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
80 m2
Паркинг
Да
Продавница
380 m
Доктор
870 m
Кафетерија
900 m
Ресторант
150 m
Бар
900 m
Училиште/градинка
120 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00