Вила 4+1, блиску до удобности, камин и голем базен, Кампосол

Camposol, Шпанија – ID 10138
285,000 Евра
Површина 600 m2
Достапно 4+1
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Нудиме на продажба прекрасна вила во стилот на Цибелес, сместена во близина на локалните удобности со сопствен базен, уредени градини, голема конзерваториум и паркинг места за автомобили.

Влезот во вилата е преку голема, сончева, стаклена градина. Влезната врата води во ходникот и во дневната соба. Тоа е многу пространа дневна соба со камин. Три големи прозори обезбедуваат многу природна светлина и вградена е клима.

Низ ходникот е семејната кујна и трпезаријата, и двете со премини за врати за затворање на просторот. Кујната е комплетно опремена. Врата од кујната води до страничната тераса, идеална за трпезарија под отворено небо.

Долу во ходникот се три спални соби. Овој имот има прекрасна главна спална соба со многу простор, вградени гардероби и целосен туш. Има уште две спални соби со вградени гардероби и семејна туш кабина.

Од страничната тераса, скалите водат до солариумот на покривот, од кој има неверојатен поглед на отвореното село и околните планини.

Станува збор за аголна парцела од околу 600 м2. На предната страна на вилата се уредени граници, засадени со зрели грмушки, како и патека што води до паркингот. На задната страна на имотот е базен во облик на бубрег со целосно поплочена тераса што го опкружува. Подигната тераса гледа на базенот, а понатамошните скали водат надолу од базенот до пространа терасирана поплочена тераса што ви дава многу отворен простор за уживање во шпанското сонце.

Оваа прекрасна вила има дополнителен бонус од зграда која е претворена за да ви обезбеди апартман за гости со една спална соба и простор за складирање.

Имотот се наоѓа во тивка област на секогаш популарниот терен за голф Residential Camposol. Кампосол (земјата на сонцето) има придобивки од два трговски центри, и двата со низа локални објекти, вклучувајќи неодамна додадено детско игралиште и посебен фудбалски терен.

Camposol е 15-минутно возење од прекрасните плажи на Средоземното Море и прекрасното пристаниште Пуерто де Мазарон. Меѓународниот аеродром Мурсија (Корвера) е помалку од 30 минути возење, а аеродромот Аликанте е приближно 1 час.

Почитувани клиенти, со оглед на моменталната ситуација, спроведуваме тури преку Интернет во форма на пренос во живо. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена.

број на спратови
1
Достапно
4+1
Површина
600 m2
Плац
600 m2
Корисна површина
599 m2
Тераса
Да
Базен
Да
Градежна површина
598 m2
Паркинг
Да
Продавница
990 m
Доктор
790 m
Кафетерија
520 m
Ресторант
520 m
Бар
510 m
Училиште/градинка
5 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00