Убави 2 соби, на само 300м од плажа, центар на градот, Равда

Ravda, Бугарија – ID 7207
72,000 Евра
Површина 54 m2
Достапно 2+кк
Спрат 3/5
Море 300 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме пријатен 2-собен стан, со површина од 54,5 м2, сместен на трет кат од пет ката, во луксузниот комплекс Мелиа 9, во центарот на Равда, Бугарија. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема според фотографиите. Распоредот е влезен хол, дневна соба со кујна, спална соба, бања со тоалет и балкон. Комплексот Мелиа 9, во кој се наоѓа станот, се наоѓа во центарот на Равда и на само 300 метри од плажата и нуди:

Отворен базен

Детски базен

Област за сончање со удобни лежалки

Зелена градина

24-часовно обезбедување и видео надзор

Надоместокот за одржување е 600 евра годишно.

Организирано одржување на заедничките површини и зеленилото. Еколошки чиста песочна плажа, прекрасен воздух и поволни климатски услови се гаранција за мирен и пријатен семеен одмор. Сите удобности на одење. Понуда погодна за изнајмување и користење преку целата година.

Коруната се искачи на најсилното ниво против еврото во последните 11 години! Купувањето недвижен имот за евра никогаш не било и нема да биде попрофитабилно!

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.

Спрат
3
број на спратови
5
Достапно
2+кк
Површина
54 m2
Корисна површина
47.96 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
160 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
30 m
Бар
120 m
Училиште/градинка
70 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00