Убав стан со поглед на море и планина, Бар

Bar, Црна Гора – ID 7721
180,000 Евра
Површина 47 m2
Достапно 2+кк
Спрат 10/10
Море 200 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме еднособен стан во Бар, на мирна локација во близина на море. Станот е со површина од 47 м2 и се наоѓа на 10ти кат.

Распоред: дневна со трпезарија поврзана со отворена кујна, спална соба, бања со тоалет и голем балкон.

Станот е наместен и опремен и се продава со целиот мебел. Терасата нуди прекрасен поглед на морето.

Пред и околу зградата има паркинг

Продавници, кафулиња, ресторани, пошта, автобуска станица и сите важни институции се на непосредна близина.

Станот е на само 200м од море.

Спрат
10
број на спратови
10
Достапно
2+кк
Поглед на море
Да
Површина
47 m2
Корисна површина
41.36 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
680 m
Доктор
730 m
Кафетерија
50 m
Ресторант
280 m
Бар
40 m
Училиште/градинка
470 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00