Семејна куќа 3 соби со поглед на море, Кошарица

Košarica, Бугарија – ID 13420
141,000 Евра
Површина 133 m2
Достапно 3+кк
Море 3 000 m
услуга 252 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Поглед на море! Ви нудиме комплетно опремена семејна куќа во комплексот Sunny Hill Villa во Кошарица, Бугарија. Куќата е на два ката, вкупна површина е 133 м2 и има поглед на море.

Диспозиција:

приземје: влезен хол, бања со тоалет, дневна со кујна и трпезарија со камин, складиште и веранда со мебел среде зеленило и цвеќиња и исто така BBQ!

втор кат: две спални соби со приватни бањи со тоалети и заедничка тераса со прекрасен поглед на морето, заливот и планините! Секоја соба е климатизирана. Стилски екстериер!

Sunny Hill Villa се наоѓа на рид во Кошаритс, на 3 минути возење од Сончев Брег и нуди уникатен поглед на Црното Море. Комплексот располага со базен, простор за релаксација, 24-часовно обезбедување, бесплатен паркинг и шатл-служба до и од аеродромот.

Комплексот е на 3 км од плажа и 30 минути возење од аеродромот во Бургас. Автобуската станица до Сончев Брег и плажата е на 200 метри! Надоместокот за одржување е само 500 лева годишно (околу 252 евра)

Одлична зделка, препорачливо!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Ние се грижиме за управување со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

Тимот МНМ

Кошарица е одморалиште (област Бургас, општина Несебар), сместено на 3 километри од популарното одморалиште Сончев Брег, во подножјето на величествената планина Стара Планина, чиишто последни падини постепено се спуштаат во кристално чистите води на Црното Море. . Оваа област е живописна, со прекрасен панорамски поглед, потопена во густа медитеранска вегетација. Селото нуди одлични услови за рекреација и туризам.

Селото е многу шармантно, ја одржува својата чистота и убавина. Тука е хармонијата, убавината и спокојството на чистата и недопрена природа. Популарното и живо одморалиште Сончев Брег и живописниот природен резерват Калината се во близина.

Областа има одлични можности за љубителите на одмор на плажа и љубителите на жив ноќен живот (во одморалиштето Сончев Брег). Љубителите на природата имаат можност да одат во шума или да возат велосипед. Бројни еко-рути нудат можност за практикување на екотуризам и планинарење. Блиските езерца ќе ги воодушеват љубителите на риболовот.

Кошарица се наоѓа на надморска височина од 100 метри. Плажата и одморалиштето Сончев Брег се на 3 километри, градот Бургас и меѓународниот аеродром - 31 км, Варна - околу 90 км. Селото има училиште, дуќани и прекрасна црква на плоштадот. Патиштата се асфалтирани, има централна водоводна и фекална канализација, телефон и интернет конекција.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

број на спратови
2
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
133 m2
Плац
160 m2
Корисна површина
133 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
133 m2
Паркинг
Да
Рецепција
Рецепција
Безбедност
Безбедност
Одржувана зеленина
Одржувана зеленина
Продавница
3 km
Доктор
4 km
Кафетерија
2 km
Ресторант
200 m
Бар
2 km
Училиште/градинка
2 km

Слични понуди

Прикажи ги сите слични понуди

Комплетно опремени 2 соби со поглед на море, одличен комплекс, недопрена природа, Обзор
поглед на море атрактивен комплекс атрактивна локација
76 m2
2+кк
5/6
50 m
79,000 Евра
Šipka vpravo
Наместено студио, врвна цена, комплекс Холидеј Форт, Сончев брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена попуст
36 m2
1+кк
4/4
800 m
36,000 Евра 38,000 Евра
Šipka vpravo
Наместен 2 соби со поглед на базен, на само 350 метри од плажа, комплекс Негреско, Елените
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
74 m2
2+кк
2/6
400 m
63,300 Евра
Šipka vpravo
3 соби во комплексот Blue Summer, на кратко пешачење од плажа, Сончев Брег
атрактивен комплекс атрактивна локација атрактивна цена
76 m2
3+кк
2/6
600 m
71,000 Евра
Šipka vpravo

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00