Се продава прекрасно наместен еднособен стан Фурка

Fourka, Грција – ID 9397
90,000 Евра
Површина 30 m2
Достапно 1+1
Спрат 2/2
Море 90 m
Состојба Готово
Сезона Летна сезона

Се продава убав стан 1+1 со 30 м2 станбена површина плус балкон. Сместено на само 90 метри од песочната плажа, се наоѓа на одлична локација на приземје идеална за постари или деца. Сопствениците ќе го напуштат станот комплетно наместен и подготвен за вашиот одмор. На мирна локација со лесен пристап до плажа, овој прекрасен стан од 30 метри квадратни вклучува кујна со трпезарија, спална соба и бања. Многу додатоци како што се безбедносни врати, алуминиумски прозори, приватен систем за греење и многу повеќе.

Фурка е традиционално внатрешно село со камени куќи и капели, вклучувајќи ги и остатоците од црквата Св. Јоанис од византиската ера. Пријатните ресторани околу централниот плоштад служат македонски јадења од риба. Патеките низ околните маслинови и борови шуми и ливади водат до блиското приморско одморалиште Скала Фуркас, каде популарните барови на плажа нудат поглед на зајдисонцето и на Солунскиот залив.

Целосно ќе обезбедиме изнајмување, управување, реконструкција, доградба, ќе ви помогнеме со се што ви треба по преносот на сопственоста.

Спрат
2
број на спратови
2
Достапно
1+1
Површина
30 m2
Корисна површина
30 m2
Балкон
Да
Гаража
Да
Продавница
2 km
Доктор
5 km
Кафетерија
110 m
Ресторант
50 m
Бар
3 km
Училиште/градинка
330 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00