Пространи 3 соби, поглед на море, веднаш на корзо, тераса, одлична локација, Сончев Брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 5524
100,000 Евра
Површина 100 m2
Достапно 3+кк
Спрат 4/6
Море 100 m
Состојба Готово

Нудиме 3-собен стан во одлична состојба. Вкупната површина на станот е 100м2, се наоѓа на четврти надземен кат од шест, во малиот комплекс Вила Бонита на Сончев Брег, Бугарија. Во цената е вклучен комплетен мебел и опрема. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалет, 2 балкони со поглед на море. Комплексот Вила Бонита, во кој се наоѓа станот, се наоѓа на шеталиштето, на само неколку метри од песочната плажа. Зградата има лифт, се наоѓа на исклучително атрактивна локација на само неколку метри од ресорт плажата! Голема предност на станот е сопственото паркинг место! Многу интересна понуда, препорачуваме!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
4
број на спратови
6
Достапно
3+кк
Поглед на море
Да
Површина
100 m2
Корисна површина
88 m2
Тераса
Да
Паркинг
Да
Продавница
310 m
Доктор
440 m
Кафетерија
260 m
Ресторант
50 m
Бар
30 m
Училиште/градинка
670 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00