Пространи 3 соби, панорамски поглед на море, Равда

Ravda , Бугарија – ID 6533
105,000 Евра
Површина 114 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/5
Море 120 m
услуга 10 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Сакаме да ви понудиме убав 3-собен стан со големина од 114,09м2, кој се наоѓа на вториот кат од пет ката, во непосредна близина на плажата во комплексот Keys to the Sea во Равда, Бугарија. Распоред: влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, 3 купатила со тоалет и три балкони. Имотот се продава комплетно наместен и опремен според моменталните фотографии.

Комплексот Keys to the Sea е мирно и тивко место со одлична локација и добра инфраструктура. Се наоѓа на само 120 метри од најблиската плажа. Станот е погоден за

семејна рекреација и постојано домување. Во дворот на зградата има заштитен паркинг.

Годишниот надоместок за одржување е 9,80 €/м2.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Од Равда има патен пристап до други познати одморалишта и градови како Бургас, Несебар и Сончев Брег.

Почитувани клиенти, Живееме во чудно време во кое многу отстапија од нормалното во последните години. Меѓутоа, во секоја лоша работа може да се најде нешто добро. Почнавме да ја користиме технологијата многу повеќе и научивме како да заштедиме време и ресурси на нашите клиенти. Во денешно време, секој од нас може да погледне на Google View (локации и блиска околина), YouTube (локација, најблиски плажи и атракции) и Booking (рецензии). Овие технологии, во комбинација со онлајн турнеја, помагаат да се погледне детално одреден имот во реално време и од удобноста на вашиот кауч. Имаме можност многу поадекватно да ги процениме плусовите и минусите на имотот. Веќе не треба да се нагласуваме за физички преглед и да земаме белешки за секој имот што е прегледан. Можеме да го обезбедиме и обезбедиме целиот процес на пренос на сопственоста од далечина и без непотребно патување. Вклучувајќи ги сите документи за пренос на сопственост, вклучително и пренос на енергија и сите регистрации, вклучително и пост-продажна услуга и организација на какво било изнајмување. Можете да го купите вашиот стан од соништата покрај море од удобноста на вашиот дом и токму сега за многу прифатлива цена. Нашите клиенти никогаш не чекаат во редици и ја имаат сета помош и информации што им се потребни од нас.

Равда е синоним за мирен одмор поминат во приватност, полн со релаксација и влажен морски воздух. Секој може да најде место за одмор на пријатни плажи расфрлани во крајбрежната зона. За најмалите, постои аквапарк во Равда, кој е споредлив со аквапаркот во Примоск, кој е популарен локален град на полуостровот. Можеби единствената разлика е цената, која овде е многу попристапна отколку во другите делови на Бугарија. Овде навистина можете да купите нешто поповолно, без разлика дали се сувенири од одмор или овошје на локалниот пазар. Одлична е и пристапноста со приградски превоз до блиските одморалишта, како што се познатиот Сончев Брег, Бургас или историскиот Несебар, кој е во непосредна близина на градот Равда.

Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
114 m2
Корисна површина
104.1 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
770 m
Кафетерија
360 m
Ресторант
190 m
Бар
390 m
Училиште/градинка
760 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00