Пространа 3+1 со можност за проширување, Кампосол, Шпанија

Camposol, Шпанија – ID 6991
109,995 Евра
Површина 350 m2
Достапно 3+1
Море 15 000 m
Состојба Готово

Ние сме број еден на пазарот и експерти за вашиот недвижен имот во странство. Нашата цел е да претставиме атрактивни имоти во странство на чешкиот пазар. Дојдете со нас во Шпанија и искористете ја нашата инвестициска турнеја за да ги видите атрактивни имоти.

Ви нудиме прекрасна вила Фортуна Делукс со простор за сопствен базен, куќа сместена на мирна локација.

Во предниот дел на плацот има голема тераса по целата должина. Оваа тераса има поглед на планините. За прифатлива цена може да се застаклува и да се претвори во конзерваториум. Влезот преку влезната врата на имотот води директно во салонот, кој е дарежлив по големина со клима уред и тавански вентилатор. Оваа соба е со добра големина и е прекрасна и светла поради нејзината ориентација.

До вградената кујна се пристапува преку трпезаријата која е поврзана преку дневната област и е опремена со апарати и многу плакари и сл. Има филтер за вода и електричен котел. Вратата од кујната води до градината и од вратата имате прекрасен поглед на селата.

Можете да стигнете до двете спални соби преку свод од дневната соба. Главната спална соба има клима и вентилатор на плафон. Има семејна бања со када и надземен туш.

Плацот со површина од 350 м2 е главно чакал и нуди доволно простор за поставување на сопствен приватен базен. Вилата има приватен солариум на покривот, но ќе треба да се додадат метални скали. Од тука има прекрасен поглед на далечните планини. Има асфалтирана патека до страната на имотот. На предниот дел на вилата има уште една градина која е поплочена со многу простор за додавање саксии и растенија. Под куќата има голема површина која може дополнително да се развива.

Имотот се наоѓа во тивка област во рамките на секогаш популарниот станбен Camposol Golf Development кој има корист од два трговски центри, и двата со различни локални удобности.

Camposol е само 15 минути возење од прекрасните медитерански плажи. и прекрасното пристаниште Пуерто де Мазарон. Меѓународниот аеродром Мурсија (Корвера) е помалку од 30 минути возење, а Аликанте е приближно еден час.

број на спратови
1
Достапно
3+1
Површина
350 m2
Плац
347 m2
Корисна површина
346 m2
Тераса
Да
Градежна површина
345 m2
Подрум
Да
Продавница
3 km
Доктор
1 km
Кафетерија
3 km
Ресторант
3 km
Бар
950 m
Училиште/градинка
7 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00