Простор за канцеларија, комерцијална употреба или живеење, Софија

Sofie, Бугарија – ID 7376
168,000 Евра
Површина 131 m2
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме на продажба светла и пространа канцеларија во Софија, Бугарија. Просторот се наоѓа на приземје и нуди вкупна површина од 131 m². Станува збор за зграда од тули од 2013 година. Можно е да се водат различни видови активности како: студио за убавина, салон за убавина, канцеларија, тренинг и детски центар, „кол центар“, канцеларии и сите други услужни дејности. Можна е промена на намената во станбен простор. Канцеларијата е дел од добро одржувана зграда со Закон 16. Тоа е совршен избор за развој на успешен бизнис.

Повеќе за просторот:

- објект со сопствен влез и витрина на улица;

- греење - гас;

- безбедносен систем;

- надзор со камера;

- гасен котел Ди Дитрих;

- можност за паркирање

За повеќе информации, не двоумете се да контактирате со брокерот!

Површина
131 m2
Корисна површина
131 m2
Паркинг
Да
Продавница
120 m
Доктор
180 m
Кафетерија
100 m
Ресторант
20 m
Бар
90 m
Училиште/градинка
160 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00