Прекрасни 3 соби, 450м од море, врвен комплекс, Сончев брег

Sunny Beach, Бугарија – ID 4730
85,000 Евра
Површина 82 m2
Достапно 3+кк
Спрат 2/5
Море 450 m
услуга 6 Евра За метар квадратен/година
Состојба Готово

Ви нудиме 3 соби во мирна област, лоцирана во комплексот Vip Style на Сончев Брег, Бугарија. Станот од 82м2 се наоѓа на втор кат од пет ката. Распоред: влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, бања со тоалет и тераса со поглед на базен. Во просториите има базен, простор за релаксација, сауна и теретана, заедничките простории се чисти и добро одржувани, а за сопствениците има и паркинг каде што можат бесплатно да се паркираат. Станот е комплетно наместен и подготвен за употреба. Надоместокот за одржување е 6 €/м2 годишно. Многу добра понуда, препорачливо!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
2
број на спратови
5
Достапно
3+кк
Површина
82 m2
Корисна површина
72 m2
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
300 m
Доктор
1 km
Кафетерија
220 m
Ресторант
220 m
Бар
200 m
Училиште/градинка
2 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00