Прекрасна вила со базен и соба за игри, одлична локација, Кампосол

Camposol, Шпанија – ID 10124
269,995 Евра
Површина 674 m2
Достапно 4+кк
Море 18 000 m
Состојба Готово

Не пропуштајте ја оваа неверојатна вила лоцирана во идиличната населба Кампосол и на непосредна близина на удобностите и теренот за голф!

Вилата се наоѓа на аголна парцела од 674 м2 југозападно со добро одржувана градина и теренски паркинг за најмногу три возила. Ќе ве пречека прекрасен надворешен простор, вклучувајќи базен од 9 x 5 м2 со голема тераса, два летниковци и простор за скара, за да можете да уживате во шпанското сонце колку што сакате. Тоа е одлично место за појадок, ручек и вечера со поглед на базенот.

Приземјето се состои од голема сенка покриена веранда, која може целосно да се прекрие за да се создаде сончева зимска градина. Влезната врата се отвора во влезен хол со вградена гардероба.

Влезниот хол води до голем салон со вентилатор на таванот и камин на дрва. Во големата трпезарија се отвора портик и оттаму има пристап до голем страничен анекс кој моментално се користи како пространа трпезарија со клима уред и тавански вентилатор. Сите прозорци се отворени и оттука имаме пристап до задната градина која е погребана со овошни дрвја и вклучува топла када која треба да се поправи. Уште еден лак води од трпезаријата до целосно опремена кујна со високи стандарди со сите апарати. Работните површини и задните површини се гранитни и има двоен керамички мијалник. Има многу шкафови за складирање и многу работен простор. Има и пристап до задната градина преку задната врата од кујната. Централно греење на нафта е поставено низ целата зграда.

На приземјето има и пристап од сводот што води од дневната соба, двокреветна спална соба со вградени гардероби, соблекувална, вентилатор на таванот и голема сопствена бања со када и надземен туш. Втора спална соба со двокреветни или близнаци, исто така, со вградени гардероби, голема слободна гардероба, вентилатор на плафон и семејна туш кабина / гостинско WC. Двете спални соби се делумно опремени како и остатокот од имотот.

На првиот кат се пристапува преку внатрешно скалило кое води од дневната соба. Ова води до голема спална соба на првиот кат со вградени гардероби, тавански вентилатор и втора, многу голема сопствена бања со када. Оваа спална соба има двор врати на терасата. Пространиот солариум на покривот, кој има тенда што се повлекува за поголема сенка, има одличен поглед на околните планини и теренот за голф.

Ова е баран аголен плац од околу 674м2. Има подигнати ѕидови од градината за дополнителна приватност и патека со големи железни порти. Има уредена градина и голема тераса околу базенот со многу простор за вашиот мебел за двор. Остатокот од имотот има украсен чакал со дрвја и систем за наводнување. Под доградбата моментално има соба за игри со многу големи лизгачки врати на двор што се отвораат кон градината. Овој простор лесно може да се претвори во апартман за гости. Плацот е ориентиран кон југозапад со прекрасен поглед и има базен од 9х5м2. Има фантастичен простор за скара и места за релаксација покрај базенот.

Имотот се наоѓа во тивка област на секогаш популарниот терен за голф Residential Camposol.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Површина
674 m2
Плац
674 m2
Корисна површина
673 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
123 m2
Продавница
410 m
Доктор
680 m
Кафетерија
410 m
Ресторант
400 m
Бар
400 m
Училиште/градинка
6 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00