Прекрасна вила на полуостровот Халкидики, Елани

Elani, Грција – ID 9484
420,000 Евра
Површина 120 m2
Достапно 4+кк
Море 100 m
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Овој луксузен комплекс на вили се наоѓа на завидна позиција со поглед на многу популарното одморалиште Халкидики со спектакуларен поглед на море. Имотите нудат најквалитетно сместување со естетски дизајн, функционален стил и супериорна градба со вкупна површина од 120 м2 на 2 ката. Сите имоти имаат прекрасни приватни уредени градини, посветен прикриен паркинг и комунален базен. Домот нуди 3 спални соби, 3 бањи, кујна во стилот на готвач и дневна со отворен план со излез од приватен уреден двор. Естетски наместен и клуч на рака за новиот сопственик. Куќата има поглед на море и е опкружена со природа. Многу блиску до песочна плажа со пристап до лифт!!

Елани се наоѓа на западниот брег на полуостровот Касандра - најзападниот крак на полуостровот Халкидики, четири километри западно од Касандра. Има население од 30 луѓе.

Ние се грижиме за управувањето со имотот од А до Ш. Можете да се потпрете на нас во сите погледи.

Купувањето на нашата врска не завршува, туку само започнува.

број на спратови
2
Достапно
4+кк
Поглед на море
Да
Површина
120 m2
Корисна површина
120 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Базен
Да
Градежна површина
120 m2
Паркинг
Да
Продавница
1 km
Доктор
5 km
Кафетерија
980 m
Ресторант
490 m
Бар
620 m
Училиште/градинка
1 km

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00