Прекрасен трособен стан, комплекс Sweet homes 7, Sunny Beach

Sunny Beach, Бугарија – ID 7305
142,000 Евра
Површина 85 m2
Достапно 3+кк
Спрат 6/8
Море 450 m
услуга 1,000 Евра За година
Состојба Готово
Сезона Годишна сезона

Нудиме простран 3-собен стан од 85м2, сместен на шести кат од осум ката, во луксузен комплекс, на Сончев Брег, Бугарија. Распоредот е влезен хол, дневна со кујна, две спални соби, две купатила со тоалет и два балкони. Во цената е вклучен мебел и опрема според фотографиите.

Комплексот во кој се наоѓа станот е луксузен и елегантен, одлично одржуван.

Следниве се достапни за вас и вашите гости во комплексот:

базен за возрасни и деца, џакузи, простор за релаксација, детско игралиште, скара, паркинг, обезбедување.

Надоместокот за одржување е 1.000 евра годишно.

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

Сончев брег е најголемото хотелско одморалиште во Бугарија, долго неколку километри и се наоѓа на 30 километри северно од Бургас. Добрите климатски услови на целата област, прекрасната песочна плажа долга 8 километри со постепено спуштање во морето и близината на историскиот Несебар го прават Сончевиот брег едно од најпопуларните места во бугарското Црно Море. Транспортот во одморалиштето е обезбеден со мини возови и поврзување со околните градови со редовни автобуски линии.

Сончевиот брег е идеално место за пријатен семеен одмор со многу атракции за деца. Ќе уживаат и младите, за кои има многу можности за забава.

Одморалиштето има живо крајбрежно шеталиште кое се протега по целата должина на плажата речиси до Несебар. Тој е обложен со многу кафулиња, тезги и пријатни ресторани. Многу фестивали, концерти и други културни настани се одржуваат овде во текот на летната сезона. Одењето по убаво осветлените колонади е исто така многу популарно. Во последниве години, повеќето од хотелите претрпеа голема модернизација и во никој случај не се споредуваат со хотелите во некои познати туристички места во Медитеранот.

Сепак, главната атракција на одморалиштето е плажата - осум километри ситен лесен песок. Пристапот до водата е многу постепен, погоден за непливачи и мали деца, кои можат безбедно да играат овде.

Дефинитивно вреди да се спомене локалната Aquapark Action која е наменета за сите генерации. Овде ќе најдете многу тобогани, тобогани, базени, џакузи, детски базени, кафулиња, ресторани, пицерии, слаткарници, барови покрај базен и многу други атракции.

Спрат
6
број на спратови
8
Достапно
3+кк
Површина
85 m2
Корисна површина
74 m2
Лоѓија
Да
Балкон
Да
Паркинг
Да
Продавница
220 m
Доктор
330 m
Кафетерија
120 m
Ресторант
50 m
Бар
240 m
Училиште/градинка
450 m

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00