Одлична семејна куќа 5+1 со поглед на море, со базен, 7 км од плажа, Рогачево

Rogačevo, Бугарија – ID 5128
275,000 Евра
Површина 805 m2
Достапно 5+кк
Море 7 000 m
услуга 1,500 Евра За година
Состојба Готово

Нудиме одлична и целосно опремена, пространа семејна куќа со базен во Рогачево. Растојанието од Варна е 22 км, од најблиските плажи во Албени и Кранево - само 7 км. Куќата има четири ката и е дизајнирана во нестандарден и многу интересен распоред.

Диспозиција:

прво ниво: кујна со трпезарија, остава, бања-тоалет, пространа веранда со пристап до двор и базен

второ ниво: гаража, влезен хол, дневна, две спални соби, бања-тоалет, пространа веранда

трето ниво: ходник, спална соба со сопствено купатило-тоалет, пространа тераса

четврто ниво: спална соба со пространа тераса, бања-тоалет.

Куќата е добро наместена и опремена, подготвена за вселување. Нуди многу места за спиење, што го прави исклучително погоден за големо семејство со деца. Од сите прозорци и тераси се гледа прекрасното сино море и величествената планина. Вкупната изградена површина на куќата е 223 м2. Куќата е изградена на парцела со површина од 805 м2. Градината е добро одржувана и богато уредена. Во дворот има базен со простор за релаксација, куќата има паркинг простор. Годишниот надоместок за одржување е 1.500 евра. Во областа има меѓународни терени за голф. Еколошки чиста област со исклучително убава и релаксирачка атмосфера за семеен одмор или балансиран начин на живот. Многу квалитетен имот по добра цена! Препорачуваме!

Ние во MOJE NEMOVITOST U MORE ви нудиме незаменлив број на висококвалитетни и проверени имоти. Ние ќе ви помогнеме да инвестирате во вистински имот, според вашите барања, за вашите пари да не ја изгубат својата вредност. Ние сме Бугари и работиме во Бугарија преку целата година. Нашата компанија може да ви обезбеди купување, изнајмување и целокупно управување со недвижен имот и постпродажни услуги на бугарското крајбрежје на локациите Свети Влас, Сончев брег, Несебар, Равда, Ахелој, Поморие и други.

број на спратови
4
Достапно
5+кк
Поглед на море
Да
Површина
805 m2
Плац
805 m2
Корисна површина
223 m2
Тераса
Да
Балкон
Да
Гаража
Да
Базен
Да
Градежна површина
223 m2
Паркинг
Да

Ви се допаѓа оваа недвижност?

Не се двоумете да не исконтактирате

Ви се допаднала оваа недвижност, но се уште размислувате? Договорете со нас средба и заедно ќе ги разгледаме сите можности.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00